Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!

Opublikowano: 24.01.2019 - 20:45

Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!

W dniu 5 lutego obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu, pod hasłem „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”. Wydarzenie to ma na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania Internetu.

W związku z tym zapraszamy uczniów o profilu informatycznym na spotkanie z ekspertem – Panią Katarzyna Chmielnicką – specjalista  ds. bezpieczeństwa IT, pracującą w Veolia CUW w Wydziale Bezpieczeństwa Teleinformatycznego. Absolwentka Wydziału Fizyki Technicznej Informatyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej oraz absolwentka studiów podyplomowych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego w zakresie  „Ochrony danych osobowych”.

Zapraszamy również na quiz w dniu 01.02.2019 szczegóły już niedługo

Harmonogram spotkań dla uczniów o profilu informatycznym w dniu 5.02.2019/ sala 55.

2 godzina lekcyjna – klasa 1TI i 1TIM

3 godzin lekcyjna – 2TIA i 2TIB