Wycieczka do Warszawy – Targi Automatyki i Pomiarów „Automaticon”

Opublikowano: 27.03.2019 - 20:07

Wycieczka do Warszawy – Targi Automatyki i Pomiarów „Automaticon”

We wtorek, 26 marca 2019 r., uczniowie klas 3ti, 3tma oraz 3tmb pojechali na całodniową wycieczkę do Warszawy. Celem wycieczki były Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów „Automaticon” w Warszawskiej Hali EXPO XXI. Targi te to największe w Polsce profesjonalne forum, na którym spotykają się producenci i odbiorcy automatyki przemysłowej. Uczniowie oglądając różne ekspozycje, mieli okazję zapoznać się z nowościami w zakresie aparatury kontrolno-pomiarowej, elektroniki przemysłowej, robotyzacji oraz wykorzystania technologii 3D w przemyśle.
Po obejrzeniu propozycji wystawców na Targach „Automaticon”, młodzież wraz z opiekunami, pojechała na Cmentarz Powązkowski. Na cmentarzu zostały złożone kwiaty i zapalono znicz na grobie patrona naszej szkoły Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Dalszą część dnia wykorzystano na zwiedzanie zabytków stolicy.
Dobrych nastrojów uczestników wycieczki nie zdołała popsuć nawet pogoda, która utrudniała spacer po mieście. Warszawa pożegnała młodzież burzą i gradem, ale mimo tego, wszyscy wrócili do Łodzi zadowoleni z wycieczki.

Z_1 Z_2
Z_4 Z_6