KONIEC PRAKTYK ZAWODOWYCH…

Opublikowano: 30.09.2018 - 14:57

I DOTARLIŚMY DO KOŃCA PRAKTYK ZAWODOWYCH…

Ten tydzień upłynął naszym uczniom na ostatnich wizytach w zakładach pracy oraz pożegnaniach z pracownikami i szefami z Hiszpanii. Niektórzy nawet tak się wyróżniali w pracy, że dostali pożegnalne upominki. W tym tygodniu nie zabrakło też czasu na poznawanie pięknej Walencji. Uczniowie wzięli udział w wycieczce rowerowej po Parku Turii i wzdłuż Plaży Malvarrosa oraz w grze miejskiej polegającej na odnajdywaniu głównych zabytków miasta. W piątek odbyło się uroczyste spotkanie z przedstawicielami Mobility Projects, koordynatorami praktyk, którzy po wspólnym obiedzie wręczyli naszym uczniom certyfikaty.

Te cztery tygodnie minęły bardzo szybko a wspomnienia ze słonecznej i pachnącej pomarańczami Hiszpanii pozostaną na długo w pamięci uczniów….

1_r 2_z
3_z 4_z
5_z 8_z