Matura próbna

Harmonogram matury próbnej 2018/19

20 listopada 2018r. (wtorek) ‑ język polski

Wszyscy uczniowie zgłaszają się do wyznaczonych sal o godz. 8.30

 

klasa czas trwania godz. lekcyjna nauczyciele sala
4tia

(12 os)

gr.1

czas trwania

 

900 – 1200

(170 min)

2 M. Makara 62
3 J. Stypaniak
4 J. Kurowska
4tia

(7 os)

gr.2

czas trwania

 

900 – 1200

(170 min)

2 M. Zielińska 63
3 A. Michel
4 E. Muszyńska
4tib

(10 os)

gr. 1

czas trwania

 

900 – 1200

(170 min)

2 A. Andrzejewska 59
3 A. Andrzejewska
4 B. Bandurka
4tib

(10 os)

gr. 2

czas trwania

 

900 – 1200

(170 min)

2 B. Bandurka 60
3 U. Szczepaniak
4 A.  Witczak
4tm

(12 os)

czas trwania

 

900 – 1200

(170 min)

2 J. Kurowska 57
3 M. Pingot
4 A. Jaszczyk
4tm

(12 os)

czas trwania

 

900 – 1200

(170 min)

2 K. Kwaskowski 56
3 M. Krukowska
4 M. Krukowska
4tmm

(11 os)

czas trwania

 

900 – 1200

(170 min)

2 A. Machnik 50
3 B. Gajić
4 B. Gajić

Od 5 godziny lekcyjnej zajęcia odbywają się według planu

21 listopada 2018r. (środa) ‑ matematyka

Wszyscy uczniowie zgłaszają się do wyznaczonych sal o godz. 8.30

klasa czas trwania godz. lekcyjna nauczyciele sala
4tia

(12 os)

gr.1

czas trwania

 

900 – 1200

(170 min)

2 L. Podgórska 62
3 I.    Graczykowska
4 I.   Graczykowska
4tia

(7 os)

gr.2

czas trwania

 

900 – 1200

(170 min)

2 M. Pingot 63
3 A.    Michel
4 A. Michel
4tib

(10 os)

gr. 1

czas trwania

 

900 – 1200

(170 min)

2 K. Kaczmarek-Sowińska 59
3 M. Pingot
4 A.    Andrzejewska
4tib

(10 os)

gr. 2

czas trwania

 

900 – 1200

(170 min)

2 M. Bukowska 60
3 M. Bukowska
4 M. Dębowski
4tm

(12 os)

czas trwania

 

900 – 1200

(170 min)

2 I. Graczykowska 57
3 J. Kurowska
4 J. Kurowska
4tm

(12 os)

czas trwania

 

900 – 1200

(170 min)

2 B. Gajić 56
3 S. Stępień
4 L. Podgórska
4tmm

(11 os)

czas trwania

 

900 – 1200

(170 min)

2 M. Dębowski 50
3 B. Bandurka
4 A.  Chrząste

Od 5 godziny lekcyjnej zajęcia odbywają się według planu

22 listopada 2018r. (czwartek) ‑ język angielski

Wszyscy uczniowie zgłaszają się do wyznaczonych sal o godz. 8.30

klasa czas trwania godz. lekcyjna nauczyciele sala
4tia

(12 os)

gr.1

czas trwania

 

900 – 1100

(120 min)

2 B. Gajić 62
3 A.   Chrząstek
4tia

(7 os)

gr.2

czas trwania

 

900 – 1100

(120 min)

2 H. Grzesiak 63
3 M. Pingot
4tib

(10 os)

gr.1

czas trwania

 

900 – 1100

(120 min)

2 K. Jurgas 59
3 A. Andrzejewska
4tib

(10 os)

gr.2

czas trwania

 

900 – 1100

(120 min)

2 M. Szymańska 60
3 E. Muszyńska
4tm

(12 os)

gr.1

czas trwania

 

900 – 1100

(120 min)

2 J. Kurowska 57
3 B. Bandurka
4tm

(12 os)

gr.2

czas trwania

 

900 – 1100

(120 min)

2 A. Machnik 56
3 A. Machnik
4tmm

(11 os)

czas trwania

 

900 – 1100

(120 min)

2 A. Kasprzyk 50
3 P. Wiśniewski

Od 4 godziny lekcyjnej zajęcia odbywają się według planu

Klasy maturalne przychodzą do szkoły na godzinę 8.30 i zgłaszają się do wyznaczonych sal.

 Nauczyciele, którzy mają zajęcia na 1 godzinie lekcyjnej w klasach czwartych, zgłaszają się w terminie swoich zajęć do sekretariatu uczniowskiego o godz. 8.15 i przygotowują sale do w/w egzaminów:

Wtorek:

  1. Makara, A. Jaszczyk, A. Machnik, M. Kopeć

środa:

  1. Graczykowska, M. Dębowski, M. Makara

czwartek:

  1. Kurowska, B. Gajić, M. Kucyk-Urbański, A. Jaszczyk