Harmonogram matur

Zespół Szkół Techniczno – Informatycznych

Jana Nowaka – Jeziorańskiego


 93-502 Łódź, al. Politechniki 37, tel/fax 42 6487112, 42 6486199

Harmonogram pisemnych egzaminów maturalnych
matura termin główny- maj 2018

 Termin  Przedmiot  Sala Klasa  Komisje egzaminacyjne  Komisje egzaminacyjne Inne szkoły
04.05.2018
piątek
Pisemny egzamin
z języka polskiego
PP godz. 9.00
sala
gimnastyczna  45 os.
4ti – 12
4tma – 12
4tmm – 11
abs. T_n–11
Przewodniczący zespołu:
Jolanta Kurowska
Członkowie:
Anna Kasprzyk
Lidia Podgórska
Urszula Szczepaniak
Jerzy Kaczmarski ‑ ZSS
Katarzyna Jurgas– ZSS
 04.05.2018
piątek
Pisemny egzamin
z języka polskiego
PR godz. 14.00
sala 71
5os
4ti – 2
4tma – 1
4tmm – 2
abs.T_n-1
Przewodniczący zespołu:
Barbara Bandurka-Majchrzak
Członkowie:
Sławomir Stępień
P. Kubiak– ZSS
 Aleksandra Witczak – ZSS
07.05.2018
poniedziałek
Pisemny egzamin
z matematyki
PP godz. 9.00
sala gimnastyczna
48 os
4ti – 12
4tma-12
4tmm-11
abs.T_n-13
Przewodniczący zespołu:
Małgorzata Zielińska
Członkowie:
Małgorzata Bukowska
Halina Hak
Adrian Jaszczyk
Grzegorz Tosik ‑ ZSS
Małgorzata Krukowska – ZSS
Joanna Stypaniak – ZSS
08.05.2018
wtorek
Pisemny egzamin
z języka angielskiego
PP godz. 9.00
sala gimnastyczna
45os.
4ti – 12
4tma – 12
4tmm – 11
abs.T_n – 10
Przewodniczący zespołu:
Anna Sierba
Członkowie:
Agnieszka Andrzejewska-Bujnowicz
Andrzej Chrząstek
Beata Gajić
Przemysław Kubiak – ZSS
Kaczmarek-Sowińska – ZSS
Machnik – ZSS Wadas – ZSS
M. Makara – ZSS
Zielińska – XXV
Grzesiak – XXV
08.05.2018
wtorek
Pisemny egzamin
z języka angielskiego
PR godz. 14.00
sala gimnastyczna
30 os
4ti – 9
4tma – 5
4tmm – 8
abs. T_n – 8
Przewodniczący zespołu:
Ewa Ciećwierz
Członkowie:
Andrzej Chrząstek
Przemysław Wiśniewski
Marek Kucyk-Urbański – ZSS
Rafał Stobiecki ‑ ZSS
Krzysztof Kwaskowski ‑ ZSS
08.05.2018
wtorek
 Pisemny egzamin
z języka angielskiego
PR godz. 14.00
sala 71
1 os
abs. T_s – 1 Przewodniczący zespołu:
Marek Dębowski
Członkowie:
Agnieszka Kuzańska – ZSS
 Zielińska – XXV
Graczykowska – XXV
09.05.2018
środa
 Pisemny egzamin
z matematyki
PR godz. 9.00
 sala gimnastyczna
32 os.
4ti – 8
4tma – 11
4tmm – 10
abs. T_n – 3
Przewodniczący zespołu:
Małgorzata Krukowska
Członkowie:
Andrzej Chrząstek
Urszula Szczepaniak
Halina Tomczak – ZSS
K.Jurgas –ZSS
09.05.2018
środa
Pisemny egzamin
filozofii
PR
godz. 14.00
sala 71
1 os
 4ti – 1 Przewodniczący zespołu:
Sławomir Stępień
Członkowie:
Krzysztof Konarzewski – ZSS
 10.05.2018
czwartek
Pisemny egzamin
z biologii
PP+PR godz.
9.00
 sala 71
2 os
abs. T_n – 2 Przewodniczący zespołu:
Katarzyna Kaczmarek-Sowińska
Członkowie:
Michał Adamus – ZSS
 11.05.2018
piątek
Pisemny egzamin
z WOS
PR godz. 9.00
 sala 71
2 os
4ti – 2 Przewodniczący zespołu:
Honorata Grzesiak
Członkowie:
Jerzy Kaczmarski – ZSS
 14.05.2018
poniedziałek
Pisemny egzamin
z fizyki PR
godz. 9.00
sala71
12 os.
4ti – 3
4tma – 4
4tmm-5
Przewodniczący zespołu:
Przemysław Wiśniewski
Członkowie:
Krzysztof Kwaskowski
Agnieszka Ochmańska – ZSS
 A. Witczak – ZSS
 14.05.2018
poniedziałek
Pisemny egzamin
z geografii PR
godz. 14.00
M. Krukowska – ZSS
15.05.2018 wtorek Pisemny egzamin z j.niemieckiego godz.9.00 K.Kaczmarek-Sowińska
16.05.2018
środa
Pisemny egzamin
z historii PR
godz. 14.00
 sala 71
1 os.
 4ti – 1 Przewodniczący zespołu:
Beata Gajić
Członkowie:
Marian Harapiński– ZSS
 A.Andrzejewska-Bujnowicz – ZSS

Harmonogram ustnych egzaminów maturalnych – sesja wiosenna matura 2018

 

09.05.2018
środa
godz 9.00
 Ustny egzamin
z języka polskiego
4abs. T_n – 10
sala 63
Przewodniczący zespołu:
Iwona Graczykowska
Członek zespołu:
Anna Jezierska-Wnuk – ZSS
Ustny egzamin
z języka angielskiego
4tmm – 1
4tma-1
abs.T_n-3
abs.T_s-1
sala62
Przewodniczący zespołu:
Marek Pingot
Członek zespołu
Agnieszka Ochmańska – ZSS
 10.05.2018
czwartek
godz 9.00
 Ustny egzamin
z języka polskiego
4tma – 8
sala 63
Przewodniczący zespołu:
Marta Rutkowska-Maliszewska – ZSS
Członek zespołu:
Halina Hak
 Ustny egzamin
z języka angielskiego
4tmm – 8
4tma – 1
sala 62
Przewodniczący zespołu:
Marek Pingot
Członek zespołu
Magdalena Stefańska – ZSS
 10.05.2018
czwartek
Ustny egzamin
z języka polskiego
godz. 9.00
ZSS
Iwona Graczykowska Ustny egzamin
z języka angielskiego
godz. 9.00
ZSS
 Adrian Jaszczyk
 11.05.2018
piątek
godz. 9.00
 Ustny egzamin
z języka polskiego
4tma-4
4ti-5
sala 63
Przewodniczący zespołu:
Anna Jezierska-Wnuk- ZSS
Członek zespołu:
Halina Hak
Ustny egzamin
z języka angielskiego
4tma-7
4tmm-2
sala 62
Przewodniczący zespołu:
Marek Pingot
Członek zespołu
Agnieszka Ochmańska- ZSS
11.05.2018
piątek
Ustny egzamin
z języka polskiego
godz. 9.00
ZSS
 Iwona Graczykowska  Ustny egzamin
z języka angielskiego
godz. 9.00
ZSS
Joanna Stypaniak
14.05.2018
poniedziałek
godz. 9.00
Ustny egzamin
z języka polskiego
4tmm-2
4ti-3
sala 63
Przewodniczący zespołu:
Anna Jezierska-Wnuk – ZSS
Członek zespołu:
Halina Hak
 Ustny egzamin
z języka angielskiego
abs.T_n-8
4tma – 3
sala 62
 Przewodniczący zespołu:
Marek Pingot
Członek zespołu
Magdalena Stefańska- ZSS
15.05.2018
wtorek
godz. 9.00
Ustny egzamin
z języka polskiego
4tmm-6
abs.T_n-1
sala 63
Przewodniczący zespołu:
Aleksandra Kędrzyńska – ZSS
Członek zespołu:
Halina Hak
Ustny egzamin
z języka angielskiego
4ti-12
sala 62
Przewodniczący zespołu:
Joanna Stypaniak
Członek zespołu
Agnieszka Ochmańska – ZSS
 15.05.2018
wtorek
 Ustny egzamin
z języka polskiego
godz. 9.00
ZSS
Iwona Graczykowska Ustny egzamin
z języka angielskiego
godz. 9.00
ZSS
Adrian Jaszczyk
 16.05.2018
środa
godz. 9.00
Ustny egzamin
z języka polskiego
4ti-4
4tmm-3
abs.T_n-1
sala 63
 Przewodniczący zespołu:
Marta Maliszewska-Rutkowska – ZSS
Członek zespołu:
Halina Hak – ZSS
16.05.2018
środa
Ustny egzamin
z języka polskiego
godz.9.00
ZSS
Iwona Graczykowska  Ustny egzamin
z języka angielskiego
godz.9.00
ZSS
Adrian Jaszczyk
16.05.2018
środa
Ustny egzamin
z języka angielskiego
godz.10.00
ZSS
Joanna Stypaniak
17.05.2018
czwartek
Ustny egzamin
z języka polskiego
godz.9.00
ZSS
Iwona Graczykowska  Ustny egzamin
z języka niemieckiego
godz.9.00
ZSS
Honorata Grzesiak
ZSP nr3
ul. Kilińskiego 159/163
18.05.2018
piątek
godz.9.00
 Ustny egzamin
z języka niemieckiego
godz.9.00
ZSS
Honorata Grzesiak
ZSP nr3
ul. Kilińskiego 159/163

Harmonogram egzaminów maturalnych – matura 2018