Pierwsze miejsce dla naszej uczennicy!

Opublikowano: 10.05.2018 - 19:01

Pierwsze miejsce dla naszej uczennicy!

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła brała udział w VII edycji „Konkursu wiedzy o Litzmannstadt Getto”. Do drugiego, ogólnołódzkiego etapu przeszło dwoje uczniów: Karol Ługowski z kl. 2 ti oraz Eliza Mrówczyńska z kl. 3 tia. Etap ogólnołódzki został przeprowadzony 12 kwietnia 2018 r. w Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi przy ul. Gdańskiej. Składał się z części pisemnej (test) i ustnej (pytania zadawane przez Komisję Konkursową). Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wykazali się dużą wiedzą.
Eliza Mrówczyńska z kl. 3ti zdobyła I miejsce w „Konkursie wiedzy o Litzmannstadt Getto”!
Gratulujemy wiedzy i zdobycia I miejsca!
Uroczystość wręczenia dyplomów i nagród dla zwycięzców odbyła się 26 kwietnia 2018 r. w Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi.