PODSUMOWANIE KONKURSÓW ZAWODOWYCH

Opublikowano: 08.06.2017 - 21:56

PODSUMOWANIE KONKURSÓW ZAWODOWYCH

Na uroczystym podsumowaniu konkursów zawodowych zorganizowanym 02 06 2017r. w ŁCDNiKP uczniowie naszej szkoły odebrali nagrody i dyplomy laureatów konkursów zawodowych.

Szkoła zajęła II miejsce w konkursie SZKLONA LIGA MECHATRONIKI laureatami I miejsca w części praktycznej konkursu zostali Radosław Marciniak i Bartek Karkowski z klasy IIItma.  Radosław Marciniak zajął IV miejsce w klasyfikacji ogólnej konkursu.

Drużyna szkoły zajęła III  miejsce w konkursie  SZKOLNA LIGA ELEKTRYKI gdzie IV miejsce zajął  Radosław Marciniak z klasy IIItma, a wyróżniona została Małgorzata Tarasiewicz z klasy IIItmm.

W konkursie ANKIETA TEMATYCZNA WYNALAZCZOŚCI I miejsce zajął Maciej Koperski, a III lokatę osiągnął Dominik Miliński z klasy Itma, dyplomem finalistki została nagrodzona Agata Załęska z klasy Itmb.

Serdeczne gratulacje!

Z_1 Z_2