Harmonogram egzaminów poprawkowych sierpień 2018r.

Harmonogram egzaminów poprawkowych sierpień 2018r

przedmiot data / godzina skład komisji

język polski

24. 08. 2018r.

(piątek)

godzina 900

sala 63

Przewodniczący:
Katarzyna JurgasEgzaminujący 4ti,  4tmm:
Iwona Graczykowska– nauczyciel języka polskiegoCzłonek:
Halina Hak- nauczyciel języka polskiego
przedmiot data / godzina skład komisji

język angielski

24. 08. 2018r.

(piątek)

godzina 900

sala 41

Przewodniczący:
Małgorzata KrukowskaEgzaminujący 3tmm:
Joanna Stypaniak – nauczyciel języka angielskiegoCzłonek:
Marek Pingot- nauczyciel języka angielskiego
przedmiot data / godzina skład komisji
język niemiecki 24. 08. 2018r.

(piątek)

godzina 900

sala 49

Przewodniczący:
Marek Dębowski

 Egzaminujący 1tmm, 2ti, 2tim, 3tib
Honorata Grzesiak– nauczyciel języka niemieckiego

Członek:
Adrian Jaszczyk – nauczyciel języka niemieckiego

 Egzaminujący 3tm, 3tmm:
Adrian Jaszczyk – nauczyciel języka niemieckiego

Członek:
Honorata Grzesiak– nauczyciel języka niemieckiego

przedmiot data / godzina skład komisji
fizyka 27. 08. 2018r.

(poniedziałek)

godzina 900

sala 44

Przewodniczący:
Małgorzata Bukowska

Egzaminujący 2ti, 3tm:
Renata Fudała– nauczyciel fizyki

Członek:
Beata Gajić- nauczyciel fizyki

 

przedmiot data / godzina skład komisji
przedmioty zawodowe
  1. 08. 2018r.
    (poniedziałek)
    godzina 900
    sala 31, 70
Przewodniczący:
Przemysław WiśniewskiEgzaminujący 1tmm,
Ewa Ciećwierz, Rafał Kaczorowski – nauczyciel przedmiotów mechanicznych
Egzaminujący 2tim, 2tma:
Anna Sierba – nauczyciel przedmiotów mechanicznych w mechatroniceCzłonek:
Małgorzata Zielińska– nauczyciel przedmiotów mechatronicznychEgzaminujący 3tm, 3tmm:
Małgorzata Zielińska– nauczyciel przedmiotów mechatronicznychCzłonek:
Michał Kopeć – nauczyciel przedmiotów mechatronicznych
Anna Sierba– nauczyciel przedmiotów mechanicznych w mechatronice
przedmiot data / godzina skład komisji
matematyka 28.08. 2018r.(wtorek)
godzina 900
sala 7
Przewodniczący:
Barbara Bandurka -Majchrzak Egzaminujący 1tib, 3tm, 4tma
Jolanta Kurowska– nauczyciel matematyki
Członek:
Agnieszka Andrzejewska-Bujnowicz – nauczyciel matematyki
Egzaminujący 2tmb, 3tib, 4tmm:Agnieszka Andrzejewska-Bujnowicz – nauczyciel matematyki
Członek:
Jolanta Kurowska– nauczyciel matematyki
przedmiot data / godzina skład komisji
 wychowanie fizyczne
  1. 08. 2018r.(wtorek)
    godzina 900
    sala gimnastyczna 
Przewodniczący:
Lidia Podgórska
Egzaminujący 1tib, 3tm, 4tma
Andrzej Chrząstek– nauczyciel wychowania fizycznego
Członek:
Urszula Szczepaniak – nauczyciel wychowania fizycznego