PRAKTYKI ZAWODOWE W WALENCJI

Opublikowano: 04.09.2018 - 21:11

PRAKTYKI ZAWODOWE W WALENCJI

Miło nam poinformować, że 2 września po raz pierwszy uczniowie klas trzecich ZST-I w Łodzi wyjechali do Walencji na miesięczne staże zawodowe. Jest to realizacja projektu ,,Praktyka ponad granicami” dzięki środkom pozyskanym z Unii Europejskiej w ramach programu POWER VET.

Dzięki unijnym funduszom, w stażach biorą udział uczniowie klas trzecich technikum kształcący się w zawodach: technik informatyk i technik mechatronik. W programie staży, oprócz kształcenia i szkolenia zawodowego w renomowanych zakładach pracy, przewidziane są liczne wycieczki. Młodzież zapozna się z kulturą, tradycjami i zwyczajami w Hiszpanii oraz pozna walory gospodarcze, historyczne i turystyczne słonecznej Hiszpanii.

z_1 Z_2
3_z