Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2018/2019

l.p. nazwisko imię terminy godzina uczniowie klas
1 Andrzejewska-Bujnowicz Agnieszka poniedziałek 15.40-17.10 wszystkie klasy
2 Bandurka-
Majchrzak
Barbara wtorek 13.55 – 15.35 wszystkie klasy
3 Bukowska Małgorzata wtorek  15.50 – 16.35 wszystkie klasy
4 Chrząstek Andrzej poniedziałek
środa
14.40-16.30

15.30-16.30

 wszystkie klasy
5 Ciećwierz Ewa poniedziałek
środa
15.50-16.35
13.55-14.40
 wszystkie klasy
6 Daniel Anna poniedziałek
środa
 14.40-16.00
15.00-16.00
wszystkie klasy
7 Dębowski Marek wtorek 14.50 – 16.35 wszystkie klasy
8 Fudała Renata środa 12.05-12.50 klasa 4 tm
9 Gajić Beata czwartek  14.50-16.35 klasy III i 2tmm(śr,g.17)
10 Gorczycka Beata po uzgodnieniu z nauczycielem
piątek
 7.20 – 8.05 klasy I
11 Graczykowska Iwona poniedziałek  15.40 – 16.25 klasy IV
12 Grzesiak Honorata  poniedziałek  15.35-17.00  wszystkie klasy
13 Hak Halina czwartek 15.50-16.35 wszystkie klasy
14 Jaszczyk Adrian wtorek 15.50 – 16.35 wszystkie klasy
15 Jurgas Katarzyna czwartek 15.35-17.00 wszystkie klasy
16 Kaczorowski Rafał środa
piątek
  7.20-8.05  wszystkie klasy
17 Kasprzyk Anna środa  7.20 – 9.05  wszystkie klasy
18 Kaczmarski Jerzy wtorek 15.35 – 16.30 wszystkie klasy
19 Kopeć Michał środa  13.45-15.30 wszystkie klasy
20 Krukowska Małgorzata wtorek  15.35-16.20 wszystkie klasy
21 ks. Kuźma Robert  piątek  15.45-16.30  wszystkie klasy
22 Kurowska Jolanta środa
piątek
7.20-8.05 wszystkie klasy
23 Kucyk-Urbański Marek piątek 14.50-16.35 wszystkie klasy
24 Kwaskowski Krzysztof poniedziałek
środa
13.45-14.30
15.40-15.25
wszystkie klasy
25 Machnik Adam  wtorek 15.35-16.55 wszystkie klasy
26 Makara Magdalena wtorek 15.35-16.55 wszystkie klasy
27 Mateja Piotr  czwartek  16.30-17.15  klasa 3ti
28 Michel Agnieszka poniedziałek
środa
13.55-14.40
14.50-15.35
wszystkie klasy
29 Muszyńska Eleonora poniedziałek
środa
15.50-16.35
14.50-15.35
wszystkie klasy
30 Nowacka Danuta poniedziałek
po uzgodnieniu z nauczycielem
 07.20- 08.05  klasy I
31 Pingot Marek poniedziałek 14.50-15.45 wszystkie klasy
32 Podgórska Lidia  wtorek
czwartek
13.55-14.40 wszystkie klasy
33 Rosik Radosław środa 14.50- 15.35 wszystkie klasy
34 Sierba Anna wtorek 15.50-16.35  klasa 3 tm
35 Stępień Sławomir środa  14.45-15.35 klasy II
36 Stypaniak Joanna środa
piątek
7.20-8.05
13.55-14.40
wszystkie klasy
37 Szczepaniak Urszula środa
czwartek
 13.45-14.40
14.40-15.35
wszystkie klasy
38 Szymańska Małgorzata po uzgodnieniu z nauczycielem wszystkie klasy
39 Trojak Jarosław poniedziałek 14.50 – 15.35 wszystkie klasy
40 Wadas Andrzej wtorek lub czwartek (po uzgodnieniu) 07.20- 08.05
14.50-15.35
wszystkie klasy
41 Wiśniewski Przemysław środa
piątek
14.50-15.35 wszystkie klasy
42 Witczak Aleksandra wtorek  15.50-17.15 wszystkie klasy
43 Włodarczyk Włodzimierz  piątek 14.50-15.35 wszystkie klasy
44 Wójcik Anna czwartek
po uzgodnieniu z nauczycielem
 07.20- 08.05 klasy I
45 Zielińska Małgorzata środa 13.55-15.35 klasy III