UWAGA RODZICE i UCZNIOWIE informacja o akcji strajkowej w ZST-I !!!!!

Opublikowano: 05.04.2019 - 18:58

UWAGA RODZICE i UCZNIOWIE informacja o akcji strajkowej w ZST-I !!!!!

Szanowni Państwo

Chciałabym przekazać, że otrzymałam informację od Zarządu Oddziału ZNP Łódź- Górna o tym, że od dnia 8 kwietnia 2019r. do odwołania w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Łodzi odbędzie się strajk nauczycieli i pracowników Szkoły, a w związku z tym zajęcia dydaktyczno- wychowawcze przewidziane w tym okresie nie odbędą się.

Jednocześnie zapewniam Państwa, że wszyscy uczniowie, którzy zgłoszą się do Szkoły w tych dniach będą mieli zapewnioną opiekę.

O zakończeniu protestu i wznowieniu zajęć dydaktyczno-wychowawczych zgodnie z planem niezwłocznie Państwa poinformuję. W związku z tym bardzo proszę o śledzenie na bieżąco strony internetowej Szkoły i wiadomości w dzienniku.

Z doniesień prasowych wynika, że możliwe jest wznowienie rozmów i zawieszenie strajku w niedzielę, dlatego też, jeżeli okaże się, że doszło do porozumienia Związków z Rządem RP, to zajęcia od poniedziałku 8 kwietnia 2019r odbywać będą się bez zakłóceń.

 

DYREKTOR
Renata Fudała