VII Mistrzostwa Szkół Ponadgimanazjalnych w “Wyciskaniu Sztangi Leżąc”

Opublikowano: 19.05.2019 - 21:45

VII Mistrzostwa Szkół Ponadgimanazjalnych w “Wyciskaniu Sztangi Leżąc”

Dnia 5 kwietnia 2019r. w naszej szkole odbyły się VII Mistrzostwa Szkół Ponadgimanazjalnych w “Wyciskaniu Sztangi Leżąc”. Mury naszej szkoły odwiedzili znani sportowcy m.in. Wiesław Czerski – mistrz świata w kulturystyce, Hovannes Yazichyan- mistrz świata w “Wyciskaniu Sztangi Leżąc” i Michał Kopacki- Strong Man.

Imprezę prowadził znany i utytułowany siłacz Tomasz Andrzejczak. Sędziami zawodów byli również znani zawodnicy: Hovhannes Yazichyan, Łukasz Dylewski, Tomasz Arciszewski, Patryk Kaczmarek mistrz świata w “Wyciskaniu Sztangi Leżąc”.

W zawodach wzięły udział szkoły: Zespół Szkół Przemysły Mody, Zespół Szkół Ekonomii i Usług, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 9, Technikum Nr 18 Poligraficzne, Zespół Szkół Ekonomiczni- Turystyczno- Hotelarskich, XXV LO, Technikum Nr 3, Zespół Szkół Gastronomicznych, Mundurowe Liceum Ogólnokształcące, I Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Samochodowych i Mechatronicznych.

Tegoroczna edycja była bardzo udana pod względem frekwencji zgłoszonych zawodników. Na Mistrzostwa zgłosiło się ponad 70 zawodników, dlatego rywalizacja była bardzo zacięta i emocjonująca.

Wygrani poszczególnych kategorii wagowych:

KATEGORIA 56kg

I miejsce Mateusz Kaczmarski

II miejsce Mateusz Marczak

III miejsce Kajetan Gajda

KATEGORIA 60kg

I miejsce Janiszewski Patryk

II miejsce Yaremchuk Oleksander

KATEGORIA 67,5kg

I miejsce Krystian Tuzinkowski

II miejsce Arkadiusz Orszulak

III miejsce Damian Skibiński

KATEGORIA 75kg

I miejsce Bartosz Andrzejczak

II miejsce Konrad Motyl

III miejsce Michał Wasilkowski

KATEGORIA 82,5kg

I miejsce Natan Cymer

II miejsce Michał Szymański

III miejsce Wiktor Duś

KATEGORIA 90kg

I miejsce Mateusz Olszówka

II miejsce Dominik Subko

III miejsce Krystian Giemza

KETEGORIA 100kg

I miejsce Robert Łukasiewicz

II miejsce Tomasz Burzyński

III miejsce Rafał Woźniak

KATEGORIA 110kg

I miejsce Oskar Feliniak

KATEGORIA 125 kg

I miejsce Sebastian Gałkiewicz

II miejsce Marcin Włodarczyk

III miejsce Jakub Michalski

KATEGORIA 140kg

I miejsce Wiktor Strumiłło

zz4 zz3
zz2 zz1