VII MISTRZOSTWA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

Opublikowano: 16.03.2019 - 19:25

VII MISTRZOSTWA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

zas

Dyrekcja Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Łodzi ma zaszczyt i przyjemność zaprosić uczniów Państwa Szkoły do udziału w VII MISTRZOSTWACH SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W SPORTACH SIŁOWYCH.

Tradycyjnie zawody będą składać się z następujących konkurencji:

• Wyciskanie sztangi leżąc na ławeczce prostej
  • Podciąganie na drążku

Dodatkową atrakcją a także pozytywną motywacją dla zawodników będzie obecność znanego i utytułowanego STRONG- MAN-a pana Michała Kopackiego, wychowanka naszej szkoły, zawodnika klubu FENIX TEAM, pana Yazichan Howanes Mistrz Świata w wyciskaniu sztangi leżąc oraz pana Wiesława Czerskiego Mistrza Świata w kulturystyce.

Zawody odbędą się terenie Zespołu Szkół Techniczno – Informatycznych przy al. Politechniki 37 w Łodzi w dniu 5 kwietnia 2019 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i załącznikami VII MISTRZOSTW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W SPORTACH SIŁOWYCH.

Brak pełnej dokumentacji może spowodować niedopuszczenie do zawodów (ważna legitymacja szkolna, zgłoszenie podpisane przez dyrekcję oraz zgoda na udział w zawodach).

Wszystkich informacji udzielają: Urszula Szczepaniak 798-932-911 u.szczepaniak@zsti.elodz.edu.pl

Pliki do pobrania:

ZAŁĄCZNIK DLA NIEPEŁNOLETNICH