Co wiem o HIV/AIDS

Opublikowano: 25.11.2018 - 19:09

Co wiem o HIV/AIDS

Od 26 do 30 listopada w naszej szkole podjęte zostaną różne działania mające na celu przybliżenie tematyki związanej z HIV/AIDS. We wtorek w klasach trzecich zostanie przeprowadzony konkurs „Co wiem o HIV/AIDS”. Przez cały tydzień będzie można oglądać plakaty oraz prezentacje multimedialne przygotowane przez naszych uczniów. W czwartek wybrani uczniowie klas pierwszych będą uczestniczyli w warsztatach nt. profilaktyki HIV/AIDS. Tego dnia członkowie Polskiego Towarzystwa Oświaty Zdrowotnej będą dyżurowali przed pokojem nauczycielskim i odpowiadali na pytania związane z tematyką HIV/AIDS oraz rozdawali materiały informacyjne. 29 listopada jak co roku będziemy przypinali czerwone wstążeczki na znak solidarności z osobami zakażonymi wirusem HIV. Podczas „Tygodnia z profilaktyką” wychowawcy będą omawiali zagadnienia związane z HIV/AIDS.