Wizyta Procter & Gamble

Opublikowano: 28.03.2018 - 09:43

Wizyta Procter & Gamble

W pierwszy dzień wiosny uczniowie ostatnich klas mechatronicznych mieli okazję odwiedzić firmę Procter & Gamble i wziąć udział w wydarzeniu: Techniczny Dzień Wiosny 2018. Firma Procter & Gamble ma w regionie łódzkim dwa zakłady: jeden w Aleksandrowie Łódzkim, gdzie produkuje kosmetyki marki Olay, Old Spice i Secret  oraz drugi w Łodzi – zakład produkujący maszynki marki Gillette. Po wstępnym zapoznaniu się z zasadami BHP, uczniowie mogli przyjrzeć się z bliska pracy w fabryce, a następnie w grupach opracować rozwiązanie technicznego problemu. Pod koniec spotkania każda z grup przedstawiła swoje rozwiązania, a każdy z uczestników otrzymał upominek. Dodatkowo uczniowie mieli okazję porozmawiać z absolwentem naszej szkoły, który kontynuuje karierę technika w firmie P&G.