HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH W SIERPNIU 2019r.

Opublikowano: 24.06.2019 - 20:26

HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH W SIERPNIU 2019r.

Przedmiot data/godz skład komisji
język polski 23.08.2019r.(piątek)
godzina 900sala 63
Przewodniczący:
Małgorzata Krukowska
Egzaminujący 1tma,  1tmb:
Agnieszka Michel– nauczyciel języka polskiego
Członek:
Iwona Graczykowska – nauczyciel języka polskiego
Egzaminujący 4tia, 4 tm, 4tmm:
Iwona Graczykowska– nauczyciel języka polskiego
Członek:
Agnieszka Michel – nauczyciel języka polskiego
 Przedmioty zawodowe – oprogramowanie użytkowe 23.08.2019r. (piątek)godzina 900

sala 31

Przewodniczący:
Adam Machnik
Egzaminujący 3ti:
Anna Kasprzyk – nauczyciel przedmiotów informatycznych
Członek:
Aleksandra Witczak – nauczyciel przedmiotów informatycznych
 matematyka

23.08. 2019r. (piątek)

godzina 900

 sala 7

Przewodniczący:
Andrzej Chrząstek
Egzaminujący 1tim:
Małgorzata Szymańska– nauczyciel matematyki
Członek:
Agnieszka Andrzejewska-Bujnowicz – nauczyciel matematyki
Egzaminujący 2tm:
Agnieszka Andrzejewska-Bujnowicz – nauczyciel matematyki
Członek:
Małgorzata Szymańska– nauczyciel matematyki
Egzaminujący 1tmb,2tib, 3ti, 4tia:
Jolanta Kurowska- nauczyciel matematyki
Członek:
Agnieszka Andrzejewska-Bujnowicz – nauczyciel matematyki
 fizyka

23.08. 2019 r. (piątek)

godzina 900

sala 44

Przewodniczący:
Katarzyna Jurgas
Egzaminujący 4tm:
Renata Fudała– nauczyciel fizyki
Członek:
Beata Gajić- nauczyciel fizyki
 przedmioty zawodowe

26.08. 2019r. (poniedziałek)

 godzina 900

sala 32, 58, 67,70

Przewodniczący:
Krzysztof KwaskowskiEgzaminujący 1tma, 1tmb:
Ewa Ciećwierz– nauczyciel przedmiotów mechanicznychCzłonek:
Przemysław Wiśniewski– nauczyciel przedmiotów mechanicznychEgzaminujący 2tmm, 3tmb:Rafał Kaczorowski– nauczyciel przedmiotów mechatronicznych

Członek:

Michał Kopeć– nauczyciel przedmiotów mechatronicznych

Egzaminujący 4tm:

Michał Kopeć– nauczyciel przedmiotów mechatronicznych

Członek:

Rafał Kaczorowski– nauczyciel przedmiotów mechatronicznych

Egzaminujący 3ti:

Aleksandra Witczak– nauczyciel przedmiotów informatycznych

Członek:

Marek Dębowskinauczyciel przedmiotów informatycznych

 język niemiecki

26.08. 2019r. (poniedziałek)

godzina 900

sala 49

Przewodniczący:

Eleonora Muszyńska

Egzaminujący 4tm, 4tmm:

Adrian Jaszczyk- nauczyciel języka niem.

Członek:

Małgorzata Bukowska– nauczyciel języka niem.

Egzaminujący: 1tmb, 2tm, 2tmm, 3tma, 3tmb:

Honorata Grzesiak– nauczyciel języka niem.

Członek:

Małgorzata Bukowska – nauczyciel języka niemieckiego

Egzaminujący 3tmb:

Małgorzata Bukowska– nauczyciel języka niem.

Członek:

Honorata Grzesiak- nauczyciel języka niem.

 język angielski

26.08. 2019r. (poniedziałek)

 godzina 1200

 sala 41

Przewodniczący:

Urszula Szczepaniak

Egzaminujący 3tma:

Adrian Jaszczyk– nauczyciel języka angielskiego

Członek:

Marek Pingot– nauczyciel języka angielskiego

EGZAMINY POPRAWKOWE  MATURY 2019

 Część pisemna:

20 sierpnia 2019r. godzina 9.00

Część ustna:

20-21 sierpnia 2019r. godzina 9.00