Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Matura próbna

Zespół Szkół Techniczno - Informatycznych im. Jana Nowaka – Jeziorańskiego
93-502 Łódź, al. Politechniki 37, tel/fax 42 6487112, 42 6486199
Harmonogram próbnych pisemnych egzaminów maturalnych 

22 listopada 2021r. (poniedziałek) ‑ język polski

Wszyscy uczniowie zgłaszają się do wyznaczonych sal o godz. 8.40

klasa

czas trwania

godz. lekcyjna

nauczyciele

sala

4ti

(16 os)

gr.1

czas trwania

 

900 - 1200

(170 min)

2

M. Pingot

63

3

M. Starczewska

4

M. Starczewska

4ti

(15 os)

gr.2

czas trwania

 

900 - 1200

(170 min)

2

U. Szczepaniak

62

3

K. Kaczmarek

4

K. Kaczmarek

 

4tim

(18 os)

cała klasa

 

czas trwania

 

900 - 1200

(170 min)

2

B. Bandurka

55

3

B. Bandurka

4

A. Chrząstek

 

 

 

 

 

4tma

(15 os)

gr.1

czas trwania

 

900 - 1200

(170 min)

2

J. Frymus

56

3

J. Frymus

4

J. Frymus

4tma

(13 os)

gr.2

czas trwania

 

900 - 1200

(170 min)

2

H. Grzesiak

57

3

K. Jurgas

4

A. Jaszczyk

 

 

 

 

 

4tmb

(9 os)

gr.1

czas trwania

 

900 - 1200

(170 min)

2

P. Dawczyński

60

3

P. Dawczyński

4

L. Podgórska

4tmb

(11 os)

gr.2

czas trwania

 

900 - 1200

(170 min)

2

S. Stępień

61

3

S. Stępień

4

S. Stępień

Od 5 godziny lekcyjnej zajęcia odbywają się według planu

23 listopada 2021r. (wtorek) ‑ matematyka

Wszyscy uczniowie zgłaszają się do wyznaczonych sal o godz. 8.40

klasa

czas trwania

godz. lekcyjna

nauczyciele

sala

4ti

(16 os)

gr.1

czas trwania

 

900 - 1200

(170 min)

2

A. Kasprzyk

63

3

A. Kasprzyk

4

A. Kasprzyk (z 0 godz)

4ti

(15 os)

gr.2

czas trwania

 

900 - 1200

(170 min)

2

A. Wieczorek

62

3

A. Jaszczyk

4

A. Andrzejewska

 

4tim

(18 os)

cała klasa

 

czas trwania

 

900 - 1200

(170 min)

2

M. Rutkowska

55

3

M. Rutkowska

4

M. Rutkowska

 

 

 

 

 

4tma

(15 os)

gr.1

czas trwania

 

900 - 1200

(170 min)

2

L. Podgórska

56

3

H. Grzesiak

4

A. Nowak

4tma

(13 os)

gr.2

czas trwania

 

900 - 1200

(170 min)

2

B. Bandurka (z 1 godz)

57

3

J. Stypaniak

4

J. Stypaniak

 

 

 

 

 

4tmb

(9 os)

gr.1

czas trwania

 

900 - 1200

(170 min)

2

S. Stępień

60

3

S. Stępień

4

U. Szczepaniak

4tmb

(11 os)

gr.2

czas trwania

 

900 - 1200

(170 min)

2

J. Frymus

61

3

J. Frymus

4

J. Frymus

Od 5 godziny lekcyjnej zajęcia odbywają się według planu

24 listopada 2021r. (środa) ‑ język angielski

Wszyscy uczniowie zgłaszają się do wyznaczonych sal. o godz. 8.40

klasa

czas trwania

godz. lekcyjna

nauczyciele

sala

4ti

(16 os)

gr.1

czas trwania

 

900 - 1100

(120 min)

2

A. Kasprzyk

63

3

A. Kasprzyk

4ti

(15 os)

gr.2

czas trwania

 

900 - 1100

(120 min)

2

A. Wieczorek

62

3

A. Wieczorek (za 0 we wtorek)

 

4tim

(18 os)

cała klasa

 

czas trwania

 

900 - 1100

(120 min)

2

A. Borowska

55

3

A. Chrząstek

 

 

 

 

 

4tma

(15 os)

gr.1

czas trwania

 

900 - 1100

(120 min)

2

M. Krukowska

56

3

M. Pingot

4tma

(13 os)

gr.2

czas trwania

 

900 - 1100

(120 min)

2

M. Starczewska

57

3

M. Starczewska

 

 

 

 

 

4tmb

(9 os)

gr.1

czas trwania

 

900 - 1100

(120 min)

2

J. Kurowska

60

3

J. Kurowska

4tmb

(11 os)

gr.2

czas trwania

 

900 - 1100

(120 min)

2

K. Kaczmarek

61

3

K. Kaczmarek

Od 4 godziny lekcyjnej zajęcia odbywają się według planu

Klasy maturalne przychodzą do szkoły na godzinę 8.40 i zgłaszają się do wyznaczonych sal.

Nauczyciele, którzy mają zajęcia na 0 lub 1 godzinie lekcyjnej w klasach maturalnych, zgłaszają się w terminie swoich zajęć do sekretariatu uczniowskiego o godz. 8.15 i przygotowują sale do w/w egzaminów:

poniedziałek: Chrząstek, J. Kurowska, J. Frymus, M. Pingot, J. Stypaniak, U. Szczepaniak

wtorek:  Frymus, A. Kasprzyk, M. Rutkowska-Maliszewska, A. Wieczorek,

środa:  Bandurka-Majchrzak, A. Kasprzyk, A. Borowska, A. Wieczorek