Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Uczniowie już odpoczywają, a nauczyciele ZST-I wciąż się uczą

Projekt TOP_EDU” w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+  sektor Edukacja szkolna nabiera tempa. Grupa ośmiu nauczycieli ZST-I jest już w Hiszpanii, a dokładnie w Granadzie i bierze udział w szkoleniu prowadzonym przez firmę Universal Mobility SL. Uczestnicy zajęć przekonują się, jak ważną rolą w ich pracy jest rola trenera, mentora i coacha.

Granadę polubiliśmy już pierwszego dnia, to przepiękne malownicze miasto w regionie Andaluzji u podnóża pasma górskiego Sierra Nevada. Architektura miasta, wąskie uliczki, ukwiecone fasady domów i oczywiście słońce - dużo słońca  pozwalają nam poczuć niezwykłą atmosferę tego miejsca.

Poznaliśmy już p. Anię – naszą trenerkę, która poprowadziła pierwsze zajęcia. Zostaliśmy zaangażowani do aktywnego działania w grze miejskiej, podczas której zwiedziliśmy centrum Granady, jej główne zabytki m.in. renesansowo-barokową katedrę, kaplicę Capilla Royal, przełamaliśmy bariery językowe oraz poczuliśmy klimat miasta.

Główną atrakcją była jednak wycieczka do Albayzin i Sacramonte, dwóch najstarszych arabskich dzielnic miasta oraz wizyta w jaskiniach, które zamieszkują mieszkańcy Granady, zwłaszcza Romowie.

Dobry humor towarzyszy nam od momentu wyjazdu, przed nami ciekawe zajęcia i wiele atrakcji.

Saludos