Informacja Administratora

Terminy rekrutacji

Adres do logowania kandydatów do naboru   https://lodzkie.edu.com.pl/kandydat/app/access_locked.html

Terminarz rekrutacji

do Technikum nr 17 i Branżowej Szkoły I stopnia nr 17

Terminy składania dokumentów oraz terminy rekrutacji :

• od 20 kwietnia 2022r.  do 17 maja 2022r. godz.12:00 – składanie wniosku o przyjęcie do szkół ponadpodstawowych (w przypadku prowadzenia naboru w formie elektronicznej wniosek składa się tylko do szkoły pierwszego wyboru) wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów rekrutacyjnych, w naborze elektronicznym kandydat wybiera dowolną liczbę oddziałów z dowolnej liczby szkół.
  • od 8 lipca 2022r do 12 lipca 2022r. godz.15:00 uzupełnienie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej o kopię świadectwa ukończenia szkoły podstawowej oraz o zaświadczenia o wyniku egzaminu ósmoklasisty.
  • od 4 lipca 2022r do 11 lipca 2022r. godz.15:00 – możliwość dokonania zmian przez kandydata we wniosku o przyjęcie, w tym zamiana szkół do których kandyduje
  • 19 lipca 2022r. do godz. 12:00 – podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych
  • od 20 kwietnia 2022r. do 20 lipca 2022r. – wydawanie kandydatom skierowań na badania lekarskie
  • od 19 lipca 2022r. godz. 12:00 do 22 lipca 2022r. godz. 12.00 - składanie przez kandydatów umieszczonych na liście wstępnej oryginału świadectwa, oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty, oraz zaświadczenia zawierającego orzeczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia praktycznej nauki zawodu stanowiącego potwierdzenie woli podjęcia nauki w wybranej szkole.
  • 25 lipca 2022r. do godz. 12.00 – ogłoszenie list kandydatów przyjętych i nieprzyjętych

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. 2020 poz 493 z póź. zm.) w przypadku braku możliwości przedłożenia zaświadczenia o braku przeciwskazań zdrowotnych do nauki zawodu w w/w terminie, rodzic kandydata lub kandydat pełnoletni informuje o tym na piśmie dyrektora szkoły i składa je w terminie późniejszym.

Terminy składania dokumentów oraz terminy rekrutacji uzupełniającej:

• od 25 lipca 2022r. godz. 12:00  do 28 lipca 2022r. godz.12:00 – składanie wniosku
  • 5 sierpnia 2022r. godz. 12:00 – podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych
  • od 25 lipca 2022r. do 9 sierpnia 2022r. – wydawanie kandydatom skierowań na badania lekarskie
  • od 5 sierpnia godz. 12:00 do 10 sierpnia 2022r. godz. 12.00  - składanie przez kandydatów umieszczonych na liście wstępnej oryginału świadectwa, oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty, oraz zaświadczenia zawierającego orzeczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia praktycznej nauki zawodu stanowiącego potwierdzenie woli podjęcia nauki w wybranej szkole.
  • 11 sierpnia 2022r. do godz. 12.00 – ogłoszenie list kandydatów przyjętych i nieprzyjętych