Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Harmonogram egzaminów

 ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNO-INFORMATYCZNYCH
im. 
Jana Nowaka – Jeziorańskiego w Łodzi

HARMONOGRAM

EGZAMINU POTWIERDZAJĄCEGO KWALIFIKACJE W ZAWODZIE KL III

SESJA   czerwiec - lipiec  2022r.


KWALIFIKACJE  EGZAMINU 

KWALIFIKACJA  ELM.03   - technik mechatronik  (sesja główna)  kl. 3pma, 3pmb, 3tm

KWALIFIKACJA  INF.02   - technik informatyk  (sesja główna)  kl. 3pi, 3pia, 3ti, 3tim

KWALIFIKACJA  MEC.03  -  technik mechanik  (sesja główna)  kl. 3pia, 3tim

 

EGZAMINY W FORMULE 2019

 

 EGZAMIN PISEMNY  02.06.2022r. (czwartek)

 

godz. 800            

sala nr 31

INF.02     –    10 uczniów

Komisja:

Przewodniczący: p. P. Dawczyński

Członek:         p.  J. Weintritt   (ZSS)

Operator egzaminu: p. A. Wieczorek

Rezerwa: p. R. Rosik

godz. 800

sala nr 59

INF.02     –    10 uczniów

 

Komisja:

Przewodniczący: p. E. Ciećwierz

Członek:       -  p. Halina Tomczak   (ZSS)

Operator egzaminu: p. P. Kulesza                       

Rezerwa: p. H. Hak                        

godz. 1000         

sala nr 31

MEC.03     –    10 uczniów

Komisja:

Przewodniczący: p. P. Dawczyński

Członek:         p.  J. Weintritt   (ZSS)

Operator egzaminu: p. A. Wieczorek

Rezerwa: p. R. Rosik

godz. 1000

sala nr 59

INF.02     –    10 uczniów

Komisja:

Przewodniczący: p. E. Ciećwierz

Członek:       -  p. Halina Tomczak   (ZSS)

Operator egzaminu: p. P. Kulesza                      

Rezerwa: p. H. Hak                             

godz. 1200         

sala nr 31

INF.02     –    10 uczniów

Komisja:

Przewodniczący: p. B. Szczepaniak

Członek:         p.  I. Łyszkiewicz   (ZSS)

Operator egzaminu: p. A. Wieczorek

Rezerwa: p. M. Krukowska

godz. 1200

sala nr 59

INF.02     –    11 uczniów

Komisja:

Przewodniczący: p. B. Bandurka-Majchrzak Członek:       -  p. A. Ochmańska   (ZSS)

Operator egzaminu: p. P. Kulesza                       

Rezerwa: p.  J. Stypaniak                    

godz. 1400         

sala nr 31

INF.02     –    10 uczniów

Komisja:

Przewodniczący: p. B. Szczepaniak

Członek:         p.  I. Łyszkiewicz   (ZSS)

Operator egzaminu: p. A. Wieczorek

Rezerwa: p. M. Krukowska

godz. 1400

sala nr 59

INF.02     –    10 uczniów

Komisja:

Przewodniczący: p. B. Bandurka-Majchrzak

Członek:       -  p. A. Ochmańska   (ZSS)

Operator egzaminu: p. P. Kulesza                       

Rezerwa: p.     J. Stypaniak                        

EGZAMIN PISEMNY  03.06.2022r. (piątek)

godz. 800            

sala nr 31

INF.02     –    11 uczniów

Komisja:

Przewodniczący: p. J. Kurowska

Członek:         p.  I. Skrobska   (ZSS)

Operator egzaminu: p. A. Wieczorek

Rezerwa: p. B. Gajić

godz. 800

sala nr 59

ELM.03     –    11 uczniów

Komisja:

Przewodniczący: p. A. Kasprzyk

Członek:       -  p. B. Nejman   (ZSS)

Operator egzaminu: p. P. Kulesza                       

Rezerwa: p. A.Nowak                       

godz. 1000         

sala nr 31

ELM.03   –    11 uczniów

Komisja:

Przewodniczący: p. A. Kasprzyk

Członek:         p.  I. Skrobska   (ZSS)

Operator egzaminu: p. A. Wieczorek

Rezerwa: p. B. Gajić

godz. 1000

sala nr 59

ELM.03   –    11 uczniów

Komisja:

Przewodniczący: p. J. Kurowska

Członek:       -  p. B. Ropelski   (ZSS)

Operator egzaminu: p. P. Kulesza                      

Rezerwa: p. A.Nowak                        

godz. 1200         

sala nr 31

ELM.03   –    11 uczniów

Komisja:

Przewodniczący: p. M. Zgraja

Członek:         p.  W. Migas   (ZSS)

Operator egzaminu: p. A. Wieczorek

Rezerwa: p. M. Pingot

godz. 1200

sala nr 59

ELM.03   –    11 uczniów

 

Komisja:

Przewodniczący: p. H. Hak

Członek:       -  p. B. Ropelski   (ZSS)

Operator egzaminu: p. P. Kulesza                       

Rezerwa: p. A. Andrzejewska-Bujnowicz                          

godz. 1400         

sala nr 31

ELM.03   –    11 uczniów

Komisja:

Przewodniczący: p. M. Zgraja

Członek:         p.  W. Migas   (ZSS)

Operator egzaminu: p. A. Wieczorek

Rezerwa: p. M. Pingot

godz. 1400

sala nr 59

ELM.03   –    10 uczniów

Komisja:

Przewodniczący: p. H. Hak

Członek:       -  p. B. Ropelski   (ZSS)

Operator egzaminu: p. P. Kulesza                       

Rezerwa: p. A. Andrzejewska-Bujnowicz                                                 

 

 EGZAMIN PRAKTYCZNY  MEC.03                                                  

 

 

               kl. 3tim, 3pia

03.06.2022r. (piątek)

zmiana I               godz. 800

                sala nr 3 warsztaty

3 uczniów

Komisja:         

Przewodniczący  –  p. M.Krukowska

Egzaminator        – p. Mariusz Sobański

Asystent techniczny – p. Sławomir Stępień

Rezerwa: p. M. Dębowski

03.06.2022r. (piątek)

zmiana II               godz. 1200

                sala nr 3 warsztaty

3 uczniów

Komisja:         

Przewodniczący  –  p. H. Grzesiak

Egzaminator        – p. Mariusz Sobański

Asystent techniczny – p. Sławomir Stępień

Rezerwa: p. M. Dębowski

03.06.2022r. (piątek)

zmiana III               godz. 1600

                sala nr 3 warsztaty

4 uczniów

Komisja:         

Przewodniczący  –  p. J. Stypaniak

Egzaminator        – p. Mariusz Sobański

Asystent techniczny – p. Sławomir Stępień

Rezerwa: p. M. Pingot

EGZAMIN PRAKTYCZNY INF.02                                     kl. 3ti, 3tim, 3pi, 3pia

06.06.2022r. (poniedziałek)

zmiana I               godz. 800

                sala 23

6 uczniów

Komisja:         

Przewodniczący  –  p. A. Grdulska

Egzaminator        – p. Dariusz Karasiński

Asystent techniczny – p. Paweł Kulesza

Rezerwa: p. A. Andrzejewska-Bujnowicz                          

06.06.2022r. (poniedziałek)

zmiana II               godz. 1230

                sala 23

6 uczniów

Komisja:         

Przewodniczący  –  p. L. Gasińska

Egzaminator        – p. Dariusz Karasiński

Asystent techniczny – p. Paweł Kulesza

Rezerwa: p.  J. Świtalski

06.06.2022r. (poniedziałek)

zmiana III               godz. 1700

                sala 23

5 uczniów

Komisja:         

Przewodniczący  –  p. A. Nowak

Egzaminator        – p. Dariusz Karasiński

Asystent techniczny – p. Paweł Kulesza

Rezerwa: p. S. Stępień                             

07.06.2022r. (wtorek)

zmiana I               godz. 800

                sala 23

6 uczniów

Komisja:         

Przewodniczący  –  p. R. Rosik

Egzaminator        – p. Dariusz Karasiński

Asystent techniczny – p. Anna Daniel

Rezerwa: p. E. Ciećwierz                  

07.06.2022r. (wtorek)

zmiana II              godz. 1230

                sala 23

5 uczniów

Komisja:         

Przewodniczący  –  p. L. Podgórska

Egzaminator        – p. Dariusz Karasiński

Asystent techniczny – p. Anna Daniel

Rezerwa: p. B. Szczepaniak                            

07.06.2022r. (wtorek)

zmiana III               godz. 1700

                sala 23

5 uczniów

Komisja:         

Przewodniczący  –  p. A. Jaszczyk

Egzaminator        – p. Dariusz Karasiński

Asystent techniczny – p. Anna Daniel

Rezerwa: p. S. Stępień                                                           

09.06.2022r. (czwartek)

zmiana I               godz. 800

                sala 23

6 uczniów

Komisja:         

Przewodniczący  –  p. U. Szczepaniak

Egzaminator        – p. Artur Godyń

Asystent techniczny – p. Krzysztof Kwaskowski

Rezerwa: p. H. Hak                                                         

09.06.2022r. (czwartek)

zmiana II               godz. 1230

                sala 23

6 uczniów

Komisja:         

Przewodniczący  –  p. R. Drąszczyk

Egzaminator        – p. Artur Godyń

Asystent techniczny – p. Krzysztof Kwaskowski

Rezerwa: p. E. Ciećwierz                                                           

09.06.2022r. (czwartek)

zmiana III               godz. 1700

                sala 23

6 uczniów

Komisja:         

Przewodniczący  –  p. M. Krukowska

Egzaminator        – p. Artur Godyń

Asystent techniczny – p. Krzysztof Kwaskowski

Rezerwa: p. S. Stępień                                                            

10.06.2022r. (piątek)

zmiana I               godz. 800

                sala 23

6 uczniów

Komisja:         

Przewodniczący  –  p. M. Starczewska Moskal

Egzaminator        – p. Karolina Kotecka

Asystent techniczny – p. Krzysztof Kwaskowski

Rezerwa: p.L. Podgórska

10.06.2022r. (piątek)

zmiana II               godz. 1230

                sala 23

6 uczniów

Komisja:         

Przewodniczący  –  p. P. Wiśniewski

Egzaminator        – p. Karolina Kotecka

Asystent techniczny – p. Krzysztof Kwaskowski

Rezerwa: p. A. Nowak

10.06.2022r. (piątek)

zmiana III               godz. 1700

                sala 23

6 uczniów

Komisja:         

Przewodniczący  –  p. J. Borowczyk

Egzaminator        – p. Karolina Kotecka

Asystent techniczny – p. Krzysztof Kwaskowski

Rezerwa: p. S. Stępień                                                            

11.06.2022r. (sobota)

zmiana I               godz. 800

                sala 23

6 uczniów

Komisja:         

Przewodniczący  –  p. S. Stępień

Egzaminator        – p. Karolina Kotecka

Asystent techniczny – p. Anna Daniel

Rezerwa: p. K. Kaczmarek-Sowińska                                                           

11.06.2022r. (sobota)

zmiana II               godz. 1230

                sala 23

2 uczniów

Komisja:         

Przewodniczący  –  p. S. Stępień

Egzaminator        – p. Karolina Kotecka

Asystent techniczny – p. Anna Daniel

 

11.06.2022r. (sobota)

zmiana III               godz. 1700

                sala 23

5 uczniów

Komisja:         

Przewodniczący  –  p. S. Stępień

Egzaminator        – p. Karolina Kotecka

Asystent techniczny – p. Anna Daniel

                             

 

EGZAMIN PRAKTYCZNY  ELM.03

 

                           

                     kl.  3tm, 3pma, 3pmb

 

06.06.2022r. (poniedziałek)

zmiana I               godz. 800

                sala 67

4 uczniów

Komisja:

Przewodniczący  –  p. U. Szczepaniak

Egzaminator        – p. Zdzisław Kiełbasa

Asystent techniczny – p. Rafał Kaczorowski

Rezerwa: p. M. Makara                           

06.06.2022r. (poniedziałek)

zmiana II               godz. 1230

                sala 67

4 uczniów

Komisja:

Przewodniczący  –  p. B. Gajić

Egzaminator        – p. Zdzisław Kiełbasa

Asystent techniczny – p. Rafał Kaczorowski

Rezerwa: p. M. Makara                           

06.06.2022r. (poniedziałek)

zmiana III               godz. 1700

                sala 67

4 uczniów

Komisja:

Przewodniczący  –  p. A. Borowska

Egzaminator        – p. Zdzisław Kiełbasa

Asystent techniczny – p. Rafał Kaczorowski

Rezerwa: p. M. Pingot                          

07.06.2022r. (wtorek)

zmiana I               godz. 800

                sala 67

4 uczniów

Komisja:

Przewodniczący  –  p. P. Mateja

Egzaminator        – p. Zdzisław Kiełbasa

Asystent techniczny – p. Piotr Woźniak

Rezerwa: p. J. Perkowska                           

07.06.2022r. (wtorek)

zmiana II              godz. 1230

                sala 67

4 uczniów

Komisja:

Przewodniczący  –  p. J. Borowczyk

Egzaminator        – p. Zdzisław Kiełbasa

Asystent techniczny – p. Piotr Woźniak

Rezerwa: p. M. Makara                           

07.06.2022r. (wtorek)

zmiana III               godz. 1700

                sala 67

4 uczniów

Komisja:

Przewodniczący  –  p. M. Pingot

Egzaminator        – p. Zdzisław Kiełbasa

Asystent techniczny – p. Piotr Woźniak

Rezerwa: p. M. Zgraja                          

08.06.2022r. (środa)

zmiana I               godz. 800

                sala 67

4 uczniów

Komisja:

Przewodniczący  –  p. B. Szczepaniak

Egzaminator        – p. Zdzisław Kiełbasa

Asystent techniczny – p. . Rafał Kaczorowski

Rezerwa: p. A. Wieczorek                           

08.06.2022r. (środa)

zmiana II              godz. 1230

                sala 67

4 uczniów

Komisja:

Przewodniczący  –  p. H. Hak

Egzaminator        – p. Zdzisław Kiełbasa

Asystent techniczny – p. . Rafał Kaczorowski

Rezerwa: p. A. Wieczorek                           

08.06.2022r. (środa)

zmiana III               godz. 1700

                sala 67

4 uczniów

Komisja:

Przewodniczący  –  p. M. Panak

Egzaminator        – p. Zdzisław Kiełbasa

Asystent techniczny – p. . Rafał Kaczorowski

Rezerwa: p. B. Bandurka-Majchrzak                           

09.06.2022r. (czwartek)

zmiana I               godz. 800

                sala 67

4 uczniów

Komisja:         

Przewodniczący  –  p. M. Makara

Egzaminator        – p.  Zdzisław Kiełbasa

Asystent techniczny – p. Grzegorz Lis

Rezerwa: p. J. Borowczyk                                                         

09.06.2022r. (czwartek)

zmiana II               godz. 1230

                sala 67

4 uczniów

Komisja:         

Przewodniczący  –  p. B. Bandurka-Majchrzak

Egzaminator        – p.  Zdzisław Kiełbasa

Asystent techniczny – p. Grzegorz Lis

Rezerwa: p. A. Andrzejewska-Bujnowicz                                                      

09.06.2022r. (czwartek)

zmiana III               godz. 1700

                sala 67

4 uczniów

Komisja:         

Przewodniczący  –  p. A. Borowska

Egzaminator        – p. Zdzisław Kiełbasa

Asystent techniczny – p. Grzegorz Lis

Rezerwa: p. H. Grzesiak                                                         

10.06.2022r. (piątek)

zmiana I               godz. 800

                sala 67

4 uczniów

Komisja:         

Przewodniczący  –  p. K. Kaczmarek-Sowińska

Egzaminator        – p. Zdzisław Kiełbasa

Asystent techniczny – p. Grzegorz Lis

Rezerwa: p. A. Jaszczyk                                                          

10.06.2022r. (piątek)

zmiana II               godz. 1230

                sala 67

4 uczniów

Komisja:         

Przewodniczący  –  p. A. Andrzejewska-Bujnowicz

Egzaminator        – p. Zdzisław Kiełbasa

Asystent techniczny – p. Grzegorz Lis

Rezerwa: p. M. Pingot                                                          

10.06.2022r. (piątek)

zmiana III               godz. 1700

                sala 67

4 uczniów

Komisja:         

Przewodniczący  –  p. L. Gasińska

Egzaminator        – p. Zdzisław Kiełbasa

Asystent techniczny – p. Grzegorz Lis

Rezerwa: p. A. Nowak                                                        

13.06.2022r. (poniedziałek)

zmiana I               godz. 800

                sala 67

4 uczniów

Komisja:         

Przewodniczący  –  p. H. Grzesiak

Egzaminator        – p. Zdzisław Kiełbasa

Asystent techniczny – p. Rafał Kaczorowski

Rezerwa: p. A. Chrząstek                                                         

13.06.2022r. (poniedziałek)

zmiana II               godz. 1230

                sala 67

4 uczniów

Komisja:         

Przewodniczący  –  p. M. Zgraja

Egzaminator        – p. Zdzisław Kiełbasa

Asystent techniczny – p. Rafał Kaczorowski

Rezerwa: p. M. Dębowski                                                          

13.06.2022r. (poniedziałek)

zmiana III               godz. 1700

                sala 67

4 uczniów

Komisja:         

Przewodniczący  –  p. A. Nowak

Egzaminator        – p. Zdzisław Kiełbasa

Asystent techniczny – p. Rafał Kaczorowski

Rezerwa: p. K. Jurgas

14.06.2022r. (wtorek)

zmiana I               godz. 800

                sala 67

4 uczniów

Komisja:         

Przewodniczący  –  p. L. Podgórska

Egzaminator        – p. Zdzisław Kiełbasa

Asystent techniczny – p. Piotr Woźniak

Rezerwa: p. J. Stypaniak


 

NAUCZYCIELE ZST-I ODDELEGOWANI NA EGZAMINY ZAWODOWE DO ZSS ul Kilara 3/5

 

Czerwiec 2022

L.p.

Data, godzina

Nauczyciele ZST-I

1.

1 czerwca (środa) godz. 900

Halina Hak - n-l języka polskiego

2.

2 czerwca (czwartek) godz. 800

Magdalena Makara -n-l przed. informatycznych

3.

2 czerwca (czwartek) godz. 1000 i 1200

Joanna Borowczyk -n-l j. angielskiego

4.

2 czerwca (czwartek) godz. 1400i 1600

Renata Drąszczyk -n-l chemii

5.

3 czerwca (piątek) godz. 800 i  1000

Paweł Dawczyński -n-l fizyki

6.

3 czerwca (piątek) godz. 1200i 1400

Agnieszka Borowska -n-l matematyki

7.

6 czerwca (poniedziałek) godz. 800 i  1000

Marek Dębowski -n-l informatyki

8.

6 czerwca (poniedziałek) godz. 1200

Magdalena Zgraja - n-l przed. informatycznych

 

HARMONOGRAM

EGZAMINU POTWIERDZAJĄCEGO KWALIFIKACJE W ZAWODZIE

SESJA   czerwiec - lipiec  2022r.


KWALIFIKACJE  EGZAMINU 

KWALIFIKACJA  EE.09   - technik informatyk           (sesja główna)   kl. 4ti, 4tim, abs.

KWALIFIKACJA  EE.21.   - technik mechatronik       (sesja główna)   kl. 4tma, 4tmb, abs.

KWALIFIKACJA  MG.44 - technik mechanik             (sesja  główna)  kl. 4tim,

KWALIFIKACJA  MG.17 - technik mechanik             (sesja  główna)   absolwent

KWALIFIKACJA  E.19   - technik mechatronik          (sesja główna)    absolwenci

 

                                              EGZAMINY W FORMULE 2017

 

        EGZAMIN PISEMNY                                                

 

 

                        kl. 4ti, 4tim, 4tma, 4tmb,absolwenci

21.06.2022 (wtorek)

zmiana I             godz. 1000

              sala 20

MG.17 - 1 absolwent

Komisja:

Przewodniczący  –  p. H. Hak

Członek                –   p. P. Osowski (ZSS)

N-l rezerwowy: J. Stypaniak

21.06.2022 (wtorek)

zmiana II             godz. 1200

              sala 20

MG.44 – 4 uczniów

Komisja:

Przewodniczący  –  p. J. Kurowska

Członek                –   p. P. Osowski (ZSS)

N-l rezerwowy: M. Makara

21.06.2022 (wtorek)

zmiana III             godz. 1400

              sala gimnastyczna

EE.09 – 45 uczniów

EE.21 – 17 uczniów (4tmb)

Komisja:

Przewodniczący  –  p. E. Ciećwierz

Członek                –   p. J. Kaczmarski (ZSS)

−      p.   H. Grzesiak

−      p. K.Kwaskowski

N-l rezerwowy: A. Jaszczyk,

21.06.2022 (wtorek)

zmiana III             godz. 1400

              stołówka

EE.21 – 27 uczniów (4tma)

Komisja:

Przewodniczący  –  p. M. Starczewska-Moskal

Członek                –   p. G. Tosik (ZSS)

N-l rezerwowy:  M. Zgraja

EGZAMIN PRAKTYCZNY  EE.21                                   kl. 4tma, 4tmb

28.06.2022r. (wtorek)

zmiana I               godz. 800

                sala 70

7 uczniów

Komisja:

Przewodniczący  –  p. A. Andrzejewska-Bujnowicz

Członek                –   p. P. Osowski (ZSS)

Opiekun techniczny pracowni – p. Grzegorz Lis

N-l rezerwowy: A. Borowska

28.06.2022r. (wtorek)

zmiana II               godz. 1200

                sala 70

8 uczniów

Komisja:

Przewodniczący  –  p. M. Pingot

Członek                –   p. J. Kaczmarski (ZSS)

Opiekun techniczny pracowni – p. Grzegorz Lis

N-l rezerwowy: U. Szczepaniak

28.06.2022r. (wtorek)

zmiana III               godz. 1600

                sala 70

8 uczniów

Komisja:

Przewodniczący  –  p. M. Panak

Członek                –   p. G. Tosik (ZSS)

Opiekun techniczny pracowni – p. Grzegorz Lis

N-l rezerwowy: P. Kulesza

29.06.2022r. (środa)

zmiana I               godz. 800

                sala 70

8 uczniów

Komisja:

Przewodniczący  –  p. K. Kaczmarek-Sowińska

Członek                –   p. Ł. Salski (ZSS)

Opiekun techniczny pracowni – p. Grzegorz Lis

N-l rezerwowy: M. Starczewska-Moskal

29.06.2022r. (środa)

zmiana II               godz. 1200

                sala 70

8 uczniów

Komisja:

Przewodniczący  –  p. B. Gajić

Członek                –   p. J. Tarczyński (ZSS)

Opiekun techniczny pracowni – p. Grzegorz Lis

N-l rezerwowy: K. Jurgas

29.06.2022r. (środa)

zmiana III               godz. 1600

                sala 70

8 uczniów

Komisja:

Przewodniczący  –  p. M. Dębowski

Członek                –   p. J. Tarczyński (ZSS)

Opiekun techniczny pracowni – p. Grzegorz Lis

N-l rezerwowy: M. Zgraja

 

EGZAMIN PRAKTYCZNY  EE.09                                    kl. 4ti, 4tim

                                                 

22.06.2022r. (środa)

zmiana I               godz. 800

                sala 28

7 uczniów

Komisja:

Przewodniczący  –  p. A. Nowak

Członek                –   p. Ł. Salski (ZSS)

Opiekun techniczny pracowni – p. Anna Kasprzyk

N-l rezerwowy: M. Panak

22.06.2022r. (środa)

zmiana II              godz. 1200

                sala 28

8 uczniów

Komisja:

Przewodniczący  –  p. K. Jurgas

Członek                –   p. G. Skrobski (ZSS)

Opiekun techniczny pracowni – p. Anna Kasprzyk

N-l rezerwowy: H. Grzesiak

22.06.2022r. (środa)

zmiana III               godz. 1600

                sala 28

7 uczniów

Komisja:

Przewodniczący  –  p. J. Kurowska

Członek                –   p. H. Tomczak (ZSS)

Opiekun techniczny pracowni – p. Anna Kasprzyk

N-l rezerwowy: E. Ciećwierz

23.06.2022r. (czwartek)

zmiana I               godz. 800

                sala 28

8 uczniów

Komisja:

Przewodniczący  –  p. J. Stypaniak

Członek                –   p. A. Pietrzak (ZSS)

Opiekun techniczny pracowni – p. Anna Kasprzyk

N-l rezerwowy: B. Szczepaniak

23.06.2022r. (czwartek)

zmiana II               godz. 1200

                sala 28

7 uczniów

Komisja:

Przewodniczący  –  p. A. Jaszczyk

Członek                –   p. P. Kubiak (ZSS)

Opiekun techniczny pracowni – p. Anna Kasprzyk

N-l rezerwowy: P. Dawczyński

23.06.2022r. (czwartek)

zmiana III              godz. 1600

                sala 28

8 uczniów

Komisja:

Przewodniczący  –  p. K. Jurgas

Członek                –   p. J. Weintritt   (ZSS)

Opiekun techniczny pracowni – p. Anna Kasprzyk

N-l rezerwowy: M. Pingot

 

EGZAMIN PRAKTYCZNY  MG.44                          kl. 4tim

                      

28.06.2022r. (wtorek)

zmiana I               godz. 800

                sala 21

4 uczniów

Komisja:

Przewodniczący  –  p. M. Krukowska

Członek                –   p.  B. Nejman    (ZSS)

Opiekun techniczny pracowni – p. Anna Daniel

N-l rezerwowy: L. Podgórska

EGZAMINY W FORMULE 2012

EGZAMIN PRAKTYCZNY  E.19                         absolwenci

23.06.2022r. (czwartek)

zmiana I               godz. 900

                sala 70

2 absolwentów

Komisja:

Przewodniczący  –  p. P. Wiśniewski

Członek                –   p. A. Ochmańska  (ZSS)

Opiekun techniczny pracowni – p. Grzegorz Lis

N-l rezerwowy:  K. Kwaskowski, A. Nowak,

 A. Chrząstek, M. Starczewska-Moskal

 

Lista nauczycieli ZST-I na egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie do ZSS ul. Kilara 3/5

L.p.

Data, godzina

Nauczyciele ZST-I

1.

20 czerwca (poniedziałek) godz. 900

Krzysztof Kwaskowski- n-l przed. informatycznych

2.

20 czerwca (poniedziałek) godz. 1300

Bartłomiej Szczepaniak – n-l w-f

3.

21 czerwca (wtorek) godz. 1000

Radosław Rosik  -n-l przed. mechanicznych

4.

23 czerwca (czwartek) godz. 1100

Magdalena Zgraja - n_l przed. informatycznych