Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Oferta kształcenia - Technik mechatronik

Mechatronik to jak taki technologiczny ninja – łączy wiedzę z różnych dziedzin jak mechanika, elektronika, informatyka i automatyzacja, by tworzyć i utrzymywać zaawansowane systemy mechatroniczne. To mogą być roboty przemysłowe, inteligentne systemy w samochodach, linie produkcyjne, a nawet sprzęt medyczny! Oto kilka zadań, które mogą wchodzić w zakres pracy mechatronika:

  • Projektowanie: Tworzenie nowych systemów mechatronicznych, które łączą elementy mechaniczne z elektroniką i kontrolą komputerową.
  • Programowanie: Pisanie i modyfikowanie oprogramowania do sterowania maszynami i urządzeniami.
  • Montaż: Składanie skomplikowanych urządzeń, które wymagają znajomości zarówno części mechanicznych, jak i elektronicznych.
  • Diagnostyka: Analiza i rozwiązywanie problemów związanych z działaniem maszyn i systemów mechatronicznych.
  • Konserwacja i naprawa: Regularne przeglądy, utrzymanie i naprawianie maszyn, by zapewnić ich prawidłowe funkcjonowanie.
  • Optymalizacja: Ulepszanie istniejących systemów, by były bardziej wydajne i mniej podatne na awarie.
  • Automatyzacja: Wdrażanie rozwiązań, które pozwalają na automatyzację procesów produkcyjnych.
  • Integracja systemów: Łączenie różnych technologii w jedną sprawnie działającą całość.
  • Wsparcie techniczne: Doradzanie w kwestiach technicznych i pomoc użytkownikom w efektywnym wykorzystaniu maszyn i urządzeń.
  • Praca zespołowa: Współpraca z innymi specjalistami, jak inżynierowie, programiści i technicy, w celu realizacji projektów.

Mechatronik to zawód dla osób, które lubią technologię i innowacje, są ciekawe, jak działają maszyny, i chcą mieć realny wpływ na to, jak świat się rozwija. To praca, która wymaga zarówno myślenia teoretycznego, jak i umiejętności praktycznych, a także gotowości do ciągłego uczenia się i dostosowywania do nowych technologii.

Będziesz miał szansę zdobyć dodatkowe kwalifikacje i doświadczenie w czasie praktyk zawodowych w renomowanych firmach i biorąc udział w zagranicznych stażach zawodowych w ramach programu ERASMUS+

 

 

 

NASI PARTNERZY:


PARTNERZY NAUKOWI: