Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Harmonogram egzaminów maturalnych

Harmonogram pisemnych egzaminów maturalnych
matura termin główny - maj 2024

Termin

Przedmiot

Sala

klasy

Komisje egzaminacyjne

Komisje egzaminacyjne
Inne szkoły – ZSS

07.05.2024
wtorek

Pisemny egzamin
z języka polskiego
PP godz. 9.00
240 min.

s. 8 gimnastyczna
77 os.

5pi - 25 os.
5pia  – 17 os.
5pma – 18 os.
5pmb – 17 os.

Przewodniczący zespołu:
Jolanta Kurowska

Członkowie:
Renata Drąszczyk
Agnieszka Borowska
Anna Kasprzyk
Krzysztof Kwaskowski

Izabela Łyszkiewicz– ZSS
rezerwa:
Małgorzata Bukowska

Piotr Mateja

Magdalena Zgraja
Dariusz Ammer
ZSS

 

Honorata Grzesiak - TAiR

07.05.2024
wtorek

Pisemny egzamin
z języka polskiego
PP godz. 9.00
240 min + 30 min

s. 63
2 os

5pmb – 1 os
5pma – 1 os.

Przewodniczący zespołu:
Agnieszka Andrzejewska-Bujnowicz

Członkowie:
Halina Tomczak – ZSS

rezerwa:
Rafał Kaczorowski

 

08.05.2024
środa

Pisemny egzamin
z matematyki
PP godz. 9.00

180 min

s. 8 gimnastyczna

77 os.

5pi - 25 os.

5pia  – 17 os.

5pma – 18 os.

5pmb – 17 os.

Przewodniczący zespołu:
Barbara Bandurka-Majchrzak

Członkowie:

Halina Hak

Anna Sierba

Grzegorz Lis

Adrian Jaszczyk

Aneta Pietrzak – ZSS

 

rezerwa:

Renata Fudała

Marek Pingot

 

Sławomir Stępień

Małgorzata Bukowska

ZSS

 

Marta Rutkowska-Maliszewska - TAiR

08.05.2024
środa

Pisemny egzamin
z matematyki
PP godz. 9.00

180 min. + 30 min.

s. 63

2 os.

5pmb – 1 os

5pma – 1 os.

Przewodniczący zespołu:
Wojciech Potakowski

Członkowie:

Bartłomiej Ropelski – ZSS

 

rezerwa:

Honorata Grzesiak

 

08.05.2024
środa

przygotowanie nagłośnienia od godz. 13

 

s.8

 

Andrzej Chrząstek

Bartłomiej Szczepaniak

Krzysztof Kwaskowski

 

09.05.2024

czwartek

Pisemny egzamin
z języka angielskiego
PP godz. 9.00

120 min

 

s. 8 gimnastyczna
76 os

5pi - 24 os.

5pia  – 17 os.

5pma – 18 os.

5pmb – 17 os.

Przewodniczący zespołu:
Andrzej Chrząstek

Członkowie:

Dariusz Ammer

Piotr Woźniak

Radosław Rosik

Halina Hak

 

 

Jacek Lewandowski – ZSS

 

rezerwa:

Barbara Bandurka – Majchrzak

Beata Gajić

 

Agnieszka Nowak

Magdalena Zgraja

Katarzyna Jurgas

Krzysztof Kwaskowski

Grzegorz Lis

ZSS

 

Anna Sierba - TAiR

09.05.2024

czwartek

Pisemny egzamin
z języka angielskiego
PP godz. 9.00

120 min + 30 min.

 

s. 63

2 os.

5pmb – 1 os

5pma – 1 os.

Przewodniczący zespołu:
Ewa Ciećwierz

 

Członkowie:

 

Izabela Łyszkiewicz - ZSS

 

rezerwa:

Lidia Podgórska

 

09.05.2024

czwartek

Pisemny egzamin
z języka niemieckiego PP godz. 14.00

120 min.

s. 63

1 os.

5pi

Przewodniczący zespołu:
Małgorzata Krukowska

Przemysław Kubiak – ZSS

 

rezerwa:

Jolanta Kurowska

 

10.05.2024 piątek

Pisemny egzamin
z wiedzy o społeczeństwie
PR godz. 9.00

180 min. + 30 min.

s. 63

2 os

5pma  – 1 os

5pi – 1 os.

 

Przewodniczący zespołu:
Urszula Szczepaniak

Członkowie:

Iwona Skrobska – ZSS

rezerwa:

Adrian Jaszczyk

 

Joanna Borowczyk - ZSS

10.05.2024 piątek

Pisemny egzamin
z języka niemieckiego
PR godz. 14.00

150 min.

s. 63

 

2 os.

5pi

5pma

Przewodniczący zespołu:
Bartłomiej Szczepaniak

 

Członkowie:

Jacek Tarczyński – ZSS

 

rezerwa:

Lidia Podgórska

 

 

10.05.2024 piątek

Sprawdzenie i przygotowanie nagłośnienia od godz. 13

 

s.8

 

Andrzej Chrząstek

Krzysztof Kwaskowski

13.05.2024

poniedziałek

Pisemny egzamin
z języka angielskiego
PR godz. 9.00

150 min.

s. 8

gimnastyczna

66 os.

5pi - 22 os.

5pia  – 15 os.

5pma – 13 os.

5pmb – 16 os.

Przewodniczący zespołu:
Honorata Grzesiak

Członkowie:

Anna Kasprzyk

Marta Rutkowska-Maliszewska

Paweł Kulesza

Jolanta Kurowska

 

Halina Tomczak – ZSS

 

rezerwa:

Małgorzata Starczewska-Moskal

Agnieszka Nowak

 

Krzysztof Kwaskowski

Katarzyna Jurgas

Marek Dębowski

Ewa Ciećwierz

Agnieszka  Andrzejewska – Bujnowicz

ZSS

 

Wojciech Potakowski - TAiR

13.05.2024

poniedziałek

Pisemny egzamin
z języka angielskiego
PR godz. 9.00

150 min. + 30 min.

 

s. 63

2 os.

5pmb – 1 os.

5pma – 1 os.

Przewodniczący zespołu:
Magdalena Makara

Członkowie:

Iwona Skrobska – ZSS

 

rezerwa:

Bartłomiej Szczepaniak

 

13.05.2024

poniedziałek

Pisemny egzamin
z języka angielskiego
PDJ godz. 9.00

180 min.

s.62

1 os.

5pmb

Przewodniczący zespołu:

Renata Drąszczyk

 

Członkowie:

Jacek Lewandowski – ZSS

 

rezerwa:

Piotr Woźniak

 

 

13.05.2024

poniedziałek

Pisemny egzamin
z języka angielskiego
PR godz. 9.00

150 min.

s. 56

1 os.

Absolwent

FORMUŁA 2015

 

Przewodniczący zespołu:
Lidia Podgórska

Członkowie:

Ewa Pośpieszyńska– ZSS

 

rezerwa:

Grzegorz Lis

 

13.05.2024

poniedziałek

Pisemny egzamin
z języka angielskiego
PR godz. 9.00

150 min

s. 61

1 os.

Absolwent

FORMUŁA 2015

 

Przewodniczący zespołu:

Andrzej Chrząstek

Członkowie:

Dariusz Robak – ZSS

 

rezerwa:

Anna Daniel

14.05.2024

wtorek

Pisemny egzamin
z biologii
PR godz. 9.00

180 min.

s.63

1 os.

absolwent

Przewodniczący zespołu:
Adrian Jaszczyk

Członkowie:

Wojciech Dobrodziej – ZSS

 

rezerwa:

Bartłomiej Szczepaniak

 

 

15.05.2024

środa

Pisemny egzamin
z matematyki
PR godz. 9.00

180 min.

s.8

gimnastyczna

67 os.  +

absolwent

5pi - 24 os.

5pia  – 17 os.

5pma – 10 os.

5pmb – 16 os.

+ absolwent

Przewodniczący zespołu:
Joanna Borowczyk

Członkowie:

Barbara Bandurka-Majchrzak

Anna Sierba

Marek Pingot

 

Beata Dobrzelewska – ZSS

 

rezerwa:

Mieczysław Głąbski

Wojciech Potakowski

 

Honorata Grzesiak - ZSS

 

15.05.2024

środa

Pisemny egzamin
z matematyki
PR godz. 9.00

180 min. + 30 min.

s. 57

1 os.

 

 

5pmb -

Przewodniczący zespołu:
Małgorzata Starczewska-Moskal

Członkowie:

Grzegorz Skrobski – ZSS

rezerwa:

Urszula Szczepaniak

 

 

15.05.2024

środa

Pisemny egzamin
z matematyki
PR godz. 9.00

180 min.

s. 56

1 os.

Absolwent

 

Przewodniczący zespołu:
Katarzyna Kaczmarek-Sowińska

 

Członkowie:

Wojciech Migas  – ZSS

rezerwa:

 Halina Hak

 

16.05.2024

czwartek

Pisemny egzamin
z chemii
PR godz. 9.00

180 min.

s.57

1 os.

Absolwent

 

Przewodniczący zespołu:
Magdalena Makara

Członkowie:

Józef Weintritt – ZSS

rezerwa:

Anna Kasprzyk

 

 

17.05.2024

piątek

Pisemny egzamin
z geografii

PR godz. 9.00

180 min

s. 56

1 os.

Absolwent

 

Przewodniczący zespołu:
Katarzyna Kaczmarek-Sowińska

 

Członkowie:

Wojciech Dobrodziej – ZSS

rezerwa:

Renata Fudała

 

Andrzej Chrząstek - ZSS

20.05.2024

poniedziałek

Pisemny egzamin
z języka polskiego
PR godz. 9.00

210 min.

s. 56

3 os.

5pma – 2 os.

5pi- 1 os.

Przewodniczący zespołu:
Agnieszka Borowska

Członkowie:

Ewa Pośpieszyńska – ZSS

 

rezerwa:

Beata Gajić

 

Małgorzata Krukowska

Sławomir Stępień

 

ZSS

20.05.2024

poniedziałek

Pisemny egzamin
z języka polskiego
PR godz. 9.00

210 min. + 30 min.

s. 57

1 os.

5pma

Przewodniczący zespołu:

Marek Dębowski

 

Członkowie:

Dariusz Robak  - ZSS

rezerwa:

Magdalena Makara

 

 

21.05.2024

wtorek

Pisemny egzamin
z historii
PR godz. 9.00

180 min.

s. 56

 

1 os.

5pia -

Przewodniczący zespołu:
Agnieszka Andrzejewska-Bujnowicz

Członkowie:
Jacek Lewandowski.– ZSS

rezerwa:

Rafał Kaczorowski

 

Katarzyna Jurgas - ZSS

21.05.2024

wtorek

Pisemny egzamin
z języka hiszpańskiego
PR godz. 14.00

180 min.

s. 56

1 os.

absolwent

 

Przewodniczący zespołu:
Krukowska Małgorzata

 

Członkowie:
Piotr Osowski– ZSS

 

rezerwa:

Stępień Sławomir

 

22.05.2024

środa

Pisemny egzamin
z informatyki
PR godz. 9.00

210 min

s. 58

6 os.

5pi – 5 os.

5pma – 1 os.

Przewodniczący zespołu:
Lis Grzegorz

Członkowie:
Wojciech Migas – ZSS

Administrator pracowni:

Agnieszka Wieczorek

rezerwa:

Joanna Borowczyk

 

Kwaskowski Krzysztof –
Zespół Szkół Poligraficznych –
godz. 14.00

 

Andrzej Chrząstek - TAiR

23.05.2024

czwartek

Pisemny egzamin
z fizyki
PR godz. 9.00

180 min.

 

s. 56

7 os.

5pia – 5 os.

5pmb – 2 os.

Przewodniczący zespołu:
Marta Rutkowska-Maliszewska

Członkowie:
Ewa Pośpieszyńska – ZSS

 

rezerwa:

Urszula Szczepaniak

 

Magdalena Zgraja – ZSS

23.05.2024

czwartek

Pisemny egzamin
z fizyki
PR godz. 9.00

180 min. + 30 min.

 

s.57

 1 os.

5pmb

Przewodniczący zespołu:

Wojciech Potakowski

 

Członkowie:

Iwona Skrobska - ZSS

 

rezerwa:

Małgorzata Starczewska-Moskal

 

Harmonogram ustnych egzaminów maturalnych – matura termin główny – maj 2024

JĘZYK POLSKI

Termin

sala

klasy

Komisja

16.05.2024r. –
godz. 9:00 – 14.30

s. 62

11 os.

5pma, 5pmb

Przewodnicząca:

Halina Hak

21.05.2024r. –
godz. 9:00 – 15.50

s. 61

13 os.

5pma, 5pmb

Przewodnicząca:

Halina Hak

23.05.2024r. –
godz. 9:00 – 16.05

s. 62

14 os.

5pi, 5pia

Przewodnicząca:

Agnieszka Nowak

20.05.2024r. –
godz. 9:00 – 16.05

s. 62

13 os.

5pmb

Przewodnicząca:

Halina Hak

21.05.2024r.
godz. 9:00 – 16.05

s. 62

14 os.

5pi, 5pia

Przewodnicząca:

Agnieszka Nowak

24.05.2024r.
godz. 9:00 – 16.05

s. 62

14 os.

5pia

Przewodnicząca:

Agnieszka Nowak

 

JĘZYK ANGIELSKI

Termin

sala

klasa

Komisja

13.05.2024r.
godz. 9:00 – 12.40

s. 42

9 os

5pi, 5pia, 5pma.

Przewodniczący:

Marek Pingot

16.05.2024r.
godz. 9:00 – 15.00

s. 63

15 os.

5pia

Przewodniczący:

Marek Pingot

20.05.2024r.
godz. 9:00 – 15.40

s. 63

16 os.

5pi, 5pma

Przewodniczący:

Marek Pingot

22.05.2024r.
godz. 9:00 – 16.15

s. 63

17 os.

5pmb

Przewodniczący:

Adrian Jaszczyk

24.05.2024r.
godz. 9:00 – 14.35

s. 63

13 os.

5pi, 5pma

Przewodniczący:

Marek Pingot

24.05.2024r.
godz. 9:00 – 12.20

s. 61

8 os.

5pi, 5pmb

Przewodniczący:

Adrian Jaszczyk

 

JĘZYK NIEMIECKI

Termin

sala

klasa

Komisja

13.05.2024r.
godz. 9:00 – 9.40

s. 57

1 os.

5pi

Przewodnicząca:

Małgorzata Bukowska