Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

14.10.2021r. – (czwartek) Dzień Edukacji Narodowej – ślubowanie uczniów kl. I

14.10.2021r. – (czwartek) Dzień Edukacji Narodowej – ślubowanie uczniów kl. I

Organizacja Dnia Edukacji Narodowej:

1. KLASY PIERWSZE: Ślubowanie klas pierwszych odbędzie się 14.10.2021 r. o godzinie 10:00 na sali gimnastycznej. Podczas ślubowania obecne muszą być osoby należące do samorządu klasowego oraz po 1 przedstawicielu z każdej klasy, który w jej imieniu będzie składał ślubowanie. W sumie z każdej klasy powinny być 4 osoby. Pozostali uczniowie przychodzą do szkoły na godzinę 10:30 i udają się do wyznaczonych sal lekcyjnych, gdzie odbędzie się spotkanie z wychowawcą, podczas którego przedstawiciel klasy, który składał ślubowanie na sali gimnastycznej, odczyta Rotę a wychowawca przyjmie ślubowanie od pozostałych uczniów. Podczas tego spotkania, zostaną wręczone uczniom przez wychowawcę teczki z treścią Roty i listem. Wszyscy uczniowie przychodzą w tym dniu w stroju galowym.

2. KLASY DRUGIE: W ślubowaniu klas pierwszych o godzinie 10:00 udział biorą osoby należące do samorządu klasowego- 3 osoby z każdej klasy ubrane w strój galowy. Po zakończonej uroczystości uczniowie Ci wracają do domu. Pozostali uczniowie zostają w domu.

3. KLASY TRZECIE I CZWARTE: Wszyscy uczniowie z klas trzecich i czwartych pozostają w tym dniu w domu. Podczas ślubowania obowiązują zasady reżimu sanitarnego.