Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Drogi Darczyńco

Drogi Darczyńco, 

dziękujemy, że razem z nami zmieniasz historię Rodzin, które mają mniej szczęścia w życiu! 

Szlachetna Paczka to dla najbardziej potrzebujących nie tylko świąteczny prezent, ale przede wszystkim impuls do zmiany. To mądra pomoc polegająca na nawiązaniu relacji z drugim człowiekiem, który potrzebuje uwagi i zainteresowania. Dzięki Tobie i Twoim bliskim osoby dotknięte nieszczęściem wiedzą, że jest ktoś, kto ich dostrzegł i w nich wierzy. Odzyskanie nadziei na zmianę w życiu to najlepszy prezent, jaki mogliście sprawić w ten świąteczny czas. 

Dziękujemy, że pomagasz osobom, którym zabrakło szczęścia. 

Zapraszamy do przeczytania wrażeń Rodziny (Pani Ewa z rodziną) i Wolontariusza z Weekendu Cudów, w trakcie którego Twoja paczka dotarła do Rodziny. 

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki 

Pani bardzo serdecznie nas powitała, przyjęła i ugościła zupą. Kiedy wnosiliśmy paczki nie kryła wzruszenia, w jej oczach pojawiły się łzy szczęścia. Dziękowała darczyńcy, wolontariuszom. Z wielkimi emocjami otwierała kolejne paczki. Na koniec serdecznie podziękowała i uściskała tych, którzy sprawili, że jej życie choć przez chwilę będzie łatwiejsze. 

Słowo od Wolontariusza 

W imieniu rodziny i swoim chciałam bardzo gorąco podziękować za wybranie tej właśnie rodziny. Było mi niezmiernie miło współpracować z Państwem. Zaangażowanie i spełnienie potrzeb rodziny przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Takiego wspaniałego darczyńcę można sobie wymarzyć. Dziękuje!Zdrowych, spokojnych, rodzinnych świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku. 

Dziękujemy, że pomagasz osobom, którym zabrakło szczęścia. 

Zapraszamy do przeczytania wrażeń Rodziny (Pani Elżbieta z rodziną) i Wolontariusza z Weekendu Cudów, w trakcie którego Twoja paczka dotarła do Rodziny. 

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki 

Rodzina bardzo ciepło nas przywitała. Jak zobaczyła ile paczek jej przywieźliśmy to nie mogli uwierzyć, że to wszystko dla Nich. Jak otworzyli wszystkie paczki byli zaskoczeni i bardzo szczęśliwi. Byli bardzo zadowoleni, wszystko im się podobało. Była radość i wielka wdzięczność. Dziękowali nam bardzo i prosili żeby podziękować Darczyńcy życząc wszystkiego co najlepsze, aby nas szczęście nie opuszczało. 

Słowo od Rodziny 

Rodzina pragnie Darczyńcy gorąco podziękować i życzyć przede wszystkim zdrowia i szczęścia. Pragnie również złożyć najlepsze życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia i Nowego roku. Oby święta były radosne i przepełnione miłością a Nowy Rok obdarowywał Państwa zdrowiem, pomyślnością i szczęściem. 

Słowo od Wolontariusza 

Drodzy Darczyńcy!Było mi bardzo miło Państwa poznać i przekazać Wasze paczki rodzinie. To był dla mnie zaszczyt być Państwa posłańcem. Spełniliście wszystkie oczekiwania rodziny, które wywołały wielkie wzruszenie i szczęście. Rodzina będzie długo jeszcze wspominać te chwile i będzie o Państwu myślała bardzo ciepło życząc Wam wszystkiego co najlepsze.Pragnę Państwu podziękować bardzo serdecznie i życzę Wam wspaniałych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia i oby Wasze dobro wróciło do Was z podwojoną mocą.Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam. 

Dziękujemy, że towarzyszysz nam w niesieniu pomocy tym, którzy mieli mniej szczęścia w życiu. Tylko razem możemy sprawić, że poruszających historii, jak te opisane w Raporcie o Biedzie, będzie tylko mniej. 

Dobrze, że jesteś!Zespół Szlachetnej Paczki