Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

¡HOLAǃ

¡HOLAǃ

Pozdrawiamy Was serdecznie z Walencji! Czas tutaj biegnie tak szybko … – to już półmetek. Miasto kusi nas każdego dnia, ale my nie zapominamy o pracy. Wszyscy mamy przydzielone zadania i staramy się je wykonywać jak najlepiej, na szczęście nasi pracodawcy są bardzo wyrozumiali, dają wskazówki i cierpliwie tłumaczą lub pokazują nam jak powinniśmy wykonać pracę (cóż, z naszym hiszpańskim nie jest jeszcze najlepiej).

I tak, informatycy podjęli nie lada wyzwanie. Pracują nad aplikacją mobilną dla Mobility Projects by Universal Mobility SL, która w przyszłości będzie wykorzystywana przez młodych ludzi uczestniczących w projekcie Erasmus+. Została już zaprojektowana szata graficzna z wykorzystaniem programu Adobe Photoshop i pakietu Adobe Creative Cloud, trwa przygotowanie prototypu aplikacji i jej programowanie, co z kolei wiąże się z poznaniem języka programowania Dart oraz aplikacji takich jak Git, Flutter i Android Studio. Chłopaki uczą się nowych rzeczy począwszy od zarządzania systemami operacyjnymi Windows i OSmac po serwis tych urządzeń w pełnym zakresie.

Mechanicy też są w swoim żywiole. Demontują, naprawiają i znowu montują … a wszystko to w przyjemnej atmosferze warsztatu samochodowego Villena Motor Team. Sami zdemontowali już karoserię auta i jego wnętrze, wykonują prace blacharskie, naprawiają hamulce, wyjmują drążki kierwonicze i wydaje się że naprawdę dobrze sobie radzą. Brawo!

A mechatronicy są po prostu wszechstronni J Zajmują się obróbką detali na maszynie CNC, obsługują tokarki, gwintują, fazują, diagnozują poprawność działania urządzeń i systemów mechatronicznych oraz dokonują prostych napraw. Dziewczyny świetnie sobie radzą zajmując się wymianą płynów eksploatacyjnych w samochodach, a także wymianą elementów takich jak amortyzatory, czujniki oraz diagnostyką komputerową samochodów.

 

Tyle w pracy, a po pracy … Turia Tour czyli wizyta w jednym z największych parków w Hiszpanii, który powstał w dawnym korycie rzeki Turia. Miejsce idealne dla biegaczy, rowerzystów, romantyków i entuzjastów przyrody. I oczywiście wizytówka Walencji – Ciudad de las Artes y las Ciencias (Miasteczko Sztuki i Nauki) – my wybraliśmy się do L’Oceanografic, które jest największym oceanarium w Europie. Zobaczyliśmy tu wiele gatunków ryb, zwierząt morskich i ptaków, no i delfiny w ich niesamowitym pokazie. Byliśmy też w Muzeum Nauki, a tam całe mnóstwo ekspozycji interaktywnych podzielonych na sekcje takie jak życie człowieka lub kosmos. Słowem, miejsce bardzo ciekawe, choćby dzięki budynkom, które prezentują awangardowy styl w architekturze. Z pewnością łączy przyjemne z pożytecznym.

Natomiast ciężki tydzień pracy zakończyliśmy niedzielny leniuchowaniem na plaży…

SALUDIOS CORDIALES

QUE TENGA UN LINDO DIA J JJ