Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Hola Amigos

Hola Amigos

Pierwsze lody przełamane! Poznaliśmy już trochę Walencję i już zdążyliśmy polubić to miasto. Jest naprawdę wyjątkowe, niezwykle klimatyczne dzięki swojej historii, architekturze i otwartości mieszkańców – ciągle pracujemy nad naszym hiszpańskim, na szczęście ludzie tutaj są bardzo gościnni i wyrozumiali.

Wszyscy poznaliśmy naszych pracodawców i zabraliśmy się do pracy. Pracujemy w bardzo różnych zakładach, większych lub mniejszych, a niektórzy z nas wykonują zlecenia zdalnie, co wcale nie oznacza, że nie wychodzą z domu – pracują z siedziby naszego partnera Mobility Projects by Universal Mobility SL, a z pracodawcą rozmawiają online. Popołudnia spędzamy spacerując po Walencji, odkrywając jej najbardziej odległe zakątki, przepiękne plaże i czasem dość egzotyczne smaki. Miłośnicy sportu pracują nad kondycją, czyli biorą udział w codziennych treningach na tarasie lub biegają w ogrodach Turia.

W sobotę pani Madalina, nasza przesympatyczna opiekunka i nauczycielka języka hiszpańskiego, zabrała nas na wycieczkę do Fuentes de Algar – czyli nad wodospady położone u źródeł rzeki Algar w prowincji Alicante, u progu gór Sierra de Bernia. Miejsce bardzo malownicze, woda bardzo zimna ale i tak znaleźli się chętni do orzeźwiającej kąpieli J . Następnie pojechaliśmy do Calpe, turystycznej miejscowości położonej na wybrzeżu Costa Blanca. Dużą atrakcją jest tutaj wzgórze Penon de Ifach, skała wapienna, która uważana jest za jeden z najpiękniejszych cudów natury w Hiszpanii. A później już tylko leniwe popołudnie na plaży lub runda po miasteczku J.

A w niedzielę… Plaza de Toros de Valencia, arena walki byków w Walencji, inspirowana rzymską architekturą (taką jak Koloseum w Rzymie). Zwiedziliśmy muzeum, widzieliśmy przepięknie zdobione stroje matadorów oraz mogliśmy wejść na samą arenę. To bardzo ważne miejsce w Walencji, nie tylko z uwagi na corridę, odbywają się tutaj przeróżne wydarzenia kulturowe, koncerty i targi.

Trzymajcie się. Saludos desde Valencia.