Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

¡HOLA AMIGOSǃ

¡HOLA AMIGOSǃ

Serdecznie pozdrawiamy Was z Malagi Poznaliśmy już dobrze Malagę i naprawdę polubiliśmy to miasto. Jest wyjątkowe, niezwykle klimatyczne dzięki swojej historii, zabudowie i roślinności.

Codziennie pracujemy, idzie nam całkiem nieźle, zebraliśmy już nawet kilka pochwał co oznacza, że monitoring naszych osiągnięć wypadł naprawdę świetnie. I tak, w wielkim skrócie … Informatycy programują, tworzą mapy i grafiki. Mechatronicy zajmują się systemami mechatronicznymi lub hydraulicznymi, serwisują obrabiarki CNC. Mechanicy naprawiają, montują, diagnozują i przygotowują auta do sprzedaży.

Tyle w pracy, a przed pracą lub po pracy … spacerujemy po Maladze odkrywając jej najbardziej odległe zakątki, a spacerując trudno oderwać wzrok od miejskiej architektury – barwne fasady kamienic i ukwiecone balkony niesamowicie zdobią każdą mniejszą lub większą ulicę. Mamy już ulubioną plażę i poznaliśmy też, czasem dość egzotyczne, smaki Hiszpanii. Miłośnicy sportu pracują nad kondycją, regularnie odwiedzają siłownię lub grają w kosza.

W sobotę, dzięki Universal Mobility SL zwiedziliśmy miasto Ronda – bez wątpienia jedno z najpiękniejszych miast Andaluzji. Jest niezwykle malownicze, położone na skałach, po obu stronach wąwozu El Tajo. To właśnie wąwóz z zabytkowymi mostami tworzy niepowtarzalny klimat tego miejsca, łącząc dwie dzielnice miasta, Ciudad – część arabską oraz Meradillo – część chrześcijańską. Zobaczyliśmy też Casa del Rey Moro – legendarny pałac władcy Taify, a z położonego obok ogrodu dotarliśmy do „kopalni wody” z okresu arabskiego, do której schodzi się długimi schodami wykutymi w skale. Wizyta w Setenil de las bodegas – mieście wykutym w skale była również fajną przygodą. Wciśnięte między skały wąwozu białe domy i ich nietypowa architektura to naprawdę niecodzienny widok.

W niedzielę natomiast, zwiedziliśmy Plaza de Toros de La Malagueta, czyli arenę walk byków, która powstała już w XIX wieku. Na arenie mogliśmy obejrzeć liczne fotografie sławnych torreadorów oraz plakaty ilustrujące corridę. Zakończyliśmy dzień wizytą w Centrum Pompidou – francuskim muzeum sztuki współczesnej. W stałych zbiorach można znaleźć dzieła wielkich autorów takich jak Picasso, Miró czy Bacon.

Przed nami już niestety ostatni tydzień w Maladze …

SALUDIOS CORDIALES

QUE TENGA UN LINDO DIA