Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Inwestujemy

W naszej szkole obecnie realizujemy projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

„Program kształcenia zawodowego i ustawicznego - Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Łodzi” realizowany przez Miasto Łódź.

Inwestycja zmieni jakość naszego kształcenia zawodowego. Będzie praktycznie i nowocześnie.

Obejmuje gruntowny remont 11 sal - pracowni zawodowych i ich otoczenia oraz wyposażenie w nowoczesny sprzęt techno-dydaktyczny. Zwiększymy również dostęp do edukacji dla osób z niepełnosprawnościami.

Wysoka estetyka pomieszczeń do kształcenia zawodowego i doposażenie w nowe komputery, laptopy, drukarki, robota, obrabiarki, stacje dydaktyczne do mechatroniki, sterowniki PLC, zestawy do pomiarów i badań mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych, rutery, szafy Rak, serwer, specjalistyczne oprogramowania, tablice multimedialne, projektory zwiększą atrakcyjność i efektywność kształcenia oraz motywację uczniów do poznania tajników wybranych zawodów.

Roboty budowlane rozpoczęły się 16 marca 2020 roku od remontu sali na warsztatach szkolnych nr 25 wraz z zapleczem oraz sal mechatronicznych nr 71 i 72 wraz z dzielącym je zapleczem.

Już niedługo zapraszamy do obejrzenia relacji z remontu.