Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

List do Uczniów i Rodziców Uczniów

26 czerwca 2020 roku

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice!

Wobec zbliżających się wakacji, pragniemy serdecznie podziękować Państwu za współpracę i zaangażowanie w mijającym roku szkolnym 2019/20.

Był to bez wątpienia specyficzny rok, obfitujący w nowe wyzwania i liczne problemy zarówno społeczne jak i osobiste związane z pandemią.

Wytrwałość, wyrozumiałość, poświęcony czas i odpowiedzialność z Państwa strony stanowiły nieocenione wsparcie dla Państwa dzieci i funkcjonowania szkoły w tym trudnym okresie.

Życzymy Państwu pełnego radości wypoczynku, zregenerowania sił, a przede wszystkim zdrowia i pogody ducha.

Dyrekcja, nauczyciele oraz pracownicy

Zespołu Szkół Techniczno - Informatycznych w Łodzi

 

26 czerwca 2020 roku

Drodzy Uczniowie!

Zbliżają się, wakacje. Za pewne z wyjątkową tęsknotą oczekiwane przez Was w tym roku szkolnym. Był to niewątpliwie rok wyjątkowy, gdy nagle zmieniły się warunki nauki i sposoby kontaktów międzyludzkich. Możecie być z siebie dumni, że sprostaliście wyzwaniom, które się przed Wami pojawiły.

Życzymy Wam wiele słońca, radości i wytchnienia. Korzystając z wolnego czasu pamiętajcie o swoim bezpieczeństwie i ochronie zdrowia, byście w następny rok szkolny wkroczyli z nową energią i zapałem.

Dyrekcja, nauczyciele oraz pracownicy

Zespołu Szkół Techniczno - Informatycznych w Łodzi