Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Puchar Polski Juniorów do lat 23

25.11.2022r.  w Zespole Szkół Techniczno- Informatycznych im. Jana Nowaka -Jeziorańskiego odbył się Puchar Polski Juniorów do 23 lat w wyciskaniu sztangi leżąc. Wzięło w nim udział blisko 100 zawodniczek i zawodników z całego kraju. Najmłodsi uczestnicy mieli 12 lat, najstarsi 21. Konkurowali w 11 kategoriach wagowych i w 5 kategoriach wiekowych.

Największy ciężar wyciśnięty na zawodach to aż 207.5 kg. Dodatkową atrakcją były zawody integracyjne - IX INTEGRACYJNE MISTRZOSTWA W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC oraz zawody w wyciskaniu połowy masy wagi ciała na ilość powtórzeń dla młodzieży trudnej z ośrodków poprawczych, wychowawczych i socjoterapeutycznych.                    

Mieliśmy przyjemność gościć Panią Katarzynę Staśkiewicz, która jest wielokrotną mistrzynią w kulturystyce i propaguje zdrowy styl życia. Podczas zawodów odbyły się dwa pokazy w wyciskaniu na specjalistycznym sprzęcie. Najsilniejszy junior w Polsce zrobił pokaz na 260 kg. Największy ciężar wyciśnięty i zaliczony należał do Dawida Elgerta z Kartuz i wyniósł 330 kg.

Propagowanie zdrowego stylu życia i profilaktyka uzależnień poprzez sport i wyciskanie sztangi leżąc budzi duże zainteresowanie wśród młodzieży z różnych środowisk . Jest to doskonały sposób spędzania wolnego czasu dla każdego od najmłodszych lat.