Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Tydzień zdrowia 4 – 8 kwietnia 2022 r.

Tydzień zdrowia 4 – 8 kwietnia 2022 r.

Przez cały tydzień w bibliotece szkolnej można było oglądać wystawę zorganizowana przez panie bibliotekarki nt. zdrowia były to książki związane ze zdrowiem i zdrowym odżywianiem oraz zioła i przyprawy o właściwościach leczniczych. W stołówce i przy wejściu do szkoły można było obejrzeć prezentacje multimedialne nt. zdrowia oraz program obchodów Tygodnia Zdrowia w naszej szkole.

W poniedziałek 4 kwietnia działały dwa punkty medyczne: pierwszy w stołówce szkolnej można było dokonać pomiaru BMI, zawartości tkanki tłuszczowej, wody masy mięśniowej w organizmie. Drugi punkt znajdował się w gabinecie medycznym gdzie pani pielęgniarka dokonywała pomiaru ciśnienia tętniczego.

W drugim dniu 5 kwietnia 2022 r. podczas długiej przerwy w stołówce szkolnej przygotowano kącik relaksacyjny gdzie w przyjaznym otoczeniu roślin i relaksacyjnej muzyki oraz zapachów młodzież odpoczywała i nabierała sił do kolejnych lekcji W tym dniu można było również odprężyć się malując kolorowanki.

W czwartek 7 kwietnia również w stołówce szkolnej można było zagrać w gry planszowe.

Podsumowanie Tygodnia Zdrowia odbyło się w piątek 8 kwietnia tego dnia członkowie KMK zaprezentowali przygotowane prezentacje multimedialne były to prezentacja nt. zdrowia, wpływu snu na nasze zdrowie, zdrowego odżywiania, terapii alternatywnych stosowanych w łagodzeniu napięcia oraz działania na rzecz środowiska naturalnego w celu ograniczenia jego degradacji.