Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wielkie emocje na boiskach! Znamy zwycięzców Pucharu Dyrektora ZSTI!

W minionych dniach odbył się turniej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych, który zgromadził aż 10 klas z całej szkoły! Mecze rozgrywane były na zewnętrznym obiekcie sportowym, ale duch rywalizacji i sportowa atmosfera były jak zawsze niesamowite! 

Klasy podzielono na 2 grupy, z których do wielkiego finału awansowały tylko najlepsze ekipy. W decydującym starciu stanęły drużyny: 2 TMM, 4 TI, 4 TM oraz 3 TIM. Każdy mecz to była prawdziwa wojna na boisku – zwroty akcji, piękne gole i niesamowita atmosfera! 

Po pełnych emocji spotkaniach podium prezentuje się następująco:

  • I miejsce – 4 TM – NIEZAWODNI! Mistrzowie, którzy pokazali, że determinacja i zgranie się opłacają!
  • II miejsce – 4 TI – Walka do samego końca, wielki szacunek! Niestety w tym roku nie udało się obronić tytułu z poprzednich lat, ale zagrali z ogromną klasą!
  • III miejsce – 2 TMM – Pokazali charakter i serce do gry! 

Gratulacje dla wszystkich drużyn! Dziękujemy za sportową rywalizację i wspaniałą atmosferę! Mamy nadzieję, że za rok zobaczymy się na boisku w jeszcze większym składzie!