Wielkie emocje na boiskach! Znamy zwycięzców Pucharu Dyrektora ZSTI!
W minionych dniach odbył się turniej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych, który zgromadził aż 10 klas z całej szkoły! Mecze rozgrywane były na zewnętrznym obiekcie sportowym, ale duch rywalizacji i sportowa atmosfera były jak zawsze niesamowite!
Klasy podzielono na 2 grupy, z których do wielkiego finału awansowały tylko najlepsze ekipy. W decydującym starciu stanęły drużyny: 2 TMM, 4 TI, 4 TM oraz 3 TIM. Każdy mecz to była prawdziwa wojna na boisku – zwroty akcji, piękne gole i niesamowita atmosfera!
Po pełnych emocji spotkaniach podium prezentuje się następująco:
- I miejsce – 4 TM – NIEZAWODNI! Mistrzowie, którzy pokazali, że determinacja i zgranie się opłacają!
- II miejsce – 4 TI – Walka do samego końca, wielki szacunek! Niestety w tym roku nie udało się obronić tytułu z poprzednich lat, ale zagrali z ogromną klasą!
- III miejsce – 2 TMM – Pokazali charakter i serce do gry!
Gratulacje dla wszystkich drużyn! Dziękujemy za sportową rywalizację i wspaniałą atmosferę! Mamy nadzieję, że za rok zobaczymy się na boisku w jeszcze większym składzie!


Dziennik
Zastępstwa
Plan lekcji