Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Mistrzostwa Polski Juniorów WPA W Wyciskaniu Sztangi Leżąc

27 października 2023 r. w naszej szkoły odbyły były się mistrzostwa Polski WP Juniorów w wyciskaniu sztangi leżąc.

Tego dnia odbyły się dwie ważne imprezy. Pierwsza to XI integracyjne mistrzostwa w wyciskaniu sztangi leżąc w kategoriach wiekowych: do 15 lat, 16 -17 lat, 18 -19 lat, 20 - 23 lat oraz w kategorii open. W imprezie tej wzięło udział pięć ośrodków: dwa zakłady poprawcze z Głogowa i Ignacewa oraz trzy ośrodki z Łodzi. Warto podkreślić, że w zawodach wziął również udział ośrodek dla osób niepełnosprawnych, który mieści się przy ul. Plantowej w Łodzi z super wychowawcą Maciejem Chrobotem, który jest pasjonatem sportów siłowych.

Mistrzostwa Polski w juniorów federacji WPA w wyciskaniu sztangi leżąc rozpoczęły się o godz.12. Wzięło w nich udział 70 zawodników w kategoriach wagowych 52 kg, 56 kg, 60 kg, do 67,5 kg,75 kg, 82,5, do 90 kg, 100 kg, 110 kg, 125 kg, 140 kg i 145 kg oraz w kategorii open. Kadrę sędziowską reprezentowali sędziowie w randze krajowej i międzynarodowej: Daniel Cieplak, Franciszek Szabluk i Mirosław Borkowski.

Padło wiele rekordów Polski zarówno w kategoriach kobiet jak i mężczyzn. Wisienką na torcie była Noc Tytanów - Bitwa o 400 kg.

Mury naszej gościły sześciu najsilniejszych mężczyzn w Polsce, którzy zmierzyli się z próbą podniesienia ciężaru 400 kg. Trzech zawodników pobiło swój rekord życiowy i w tym miejscu serdecznie im gratulujemy. Natomiast Marcin Kar pobił rekord Polski w wyciskaniu sztangi leżąc - 402,5 kg, drugi był Łukasz Kaim 345 kg, trzeci Artur Redestorowicz 340 kg i Krystian Fijałkowski 300 kg.

Młodzież naszej szkoły oraz zawodnicy, którzy uczestniczyli w zawodach mieli możliwość poznania pana Adama Łakawskiego - mistrza świata w wyciskaniu sztangi leżąc. Mistrz świata poświęcił cały dzień naszym uczniom i zawodnikom, aby promować sporty siłowe. Młodzież mogła sobie zrobić z nim pamiątkowe zdjęcie oraz porozmawiać o diecie i treningach.

Całe wydarzenie odbyło się dzięki współpracy z Pałacem Młodzieży w Łodzi oraz klubem Tytan Team.

Wielkie podziękowania składamy na ręce pana Tomasza Andrzejczaka oraz Hovhannesa Yazichyan, z którymi współpracujemy od lat.

Drugą ważną imprezą, która odbyła się tego samego dnia był Strong Boy z udziałem najsłynniejszych w Polsce strongmanów: Krzysztofem Radzikowskim, Przemkiem Radzikowskim i Adamem Żukowskim. W tych zawodach uczestnicy musieli mierzyć się z trzema konkurencjami: przeciąganie BMW z zaprzyjaźnionej firmy KME, spacer farmera oraz waga płaczu. Tutaj też były kategorie wiekowe do lat 15 i powyżej lat 15. Warto podkreślić, że naszą szkołę reprezentowało pięciu uczniów. W zawodach łącznie wystartowało 30 zawodników.